Коронація слова

Зустріч зі Світланою Талан у Сєвєродонецькій міській публічній бібліотеці

02.02.2014

2 лютого 2014 року в Сєвєродонецькій міській публічній бібліотеці відбулася зустріч з автором популярних романів Світланою Талан. В рамках зустрічі була презентована нова книга «Помилка».

Рівно два роки тому Світлана Олегівна Талан презентувала в Сєвєродонецькій міській публічній бібліотеці свою першу книгу «Коли ти поруч».

Ця безперечно талановита жінка буквально увірвалася у світ літератури, заявивши про себе творами, які нікого не залишають байдужими.

Її книги відзначені дипломами та грамотами, а авторський тур показав, що її романи отримали не тільки схвальну критику, а й величезну любов читачів. Автор давала численні інтерв’ю для преси, на радіо «Свобода» та місцевому телебаченні.

Незважаючи на повну завантаженість роботою, Світлана Олегівна була членом журі літературного конкурсу «Молода муза».

Авторка відкрила нам таємницю, що закінчила роботу над новим твором, написання якого і підготовча робота зайняли рік. Для нового роману зібраний матеріал про колективізацію, утворення колгоспів, розкуркулювання і голодомор на сході України, зокрема в Луганській області. Для цього не раз  зустрічалася з очевидцями тих подій, вивчила законодавчі матеріали того часу.

Підводячи підсумки дворічної творчості, дуже хочеться відзначити чималі досягнення – це вихід у світ п’яти книг, шість дипломів і грамот, дві подяки, третє місце в списку успішних письменників України. А загальний тираж вже проданих книг Світлани Талан досяг стотисячного  рубежу. За підсумками минулого року, її роман «Не вурдалаки» в конкурсі «Книжка року – 2013» опинився серед номінантів «Красне письменство» у списку жанрової літератури.

Така плідна робота не могла залишитися без уваги, і Світлана Олегівна стає членом Луганської обласної організації національної спілки письменників України, тепер слово за Києвом. Побажаємо нашій землячці швидкого і успішного вступу в Національну спілку письменників України! Адже кожен день вона віддає людям частинку самої себе!

Нехай же підкоряються творчі вершини і реалізується творчий потенціал, а робота завжди приносить Вам радість і почуття задоволення!

Юлія Біловицька, бібліотекар

Джерело: «Жінка–УКРАЇНКА»

партнери та спонсори