Коронація слова

Василь Шкляр отримав відзнаку «Коронації слова» за кіносценарій до фільму про «козацький спецназ»

26.06.2017

Відомий письменник, уродженець Черкащини Василь Шкляр відзначений на престижному Міжнародному конкурсі “Коронація слова” – за кіносценарій «Характерник», повідомляє «Черкаський край».

Учора, 15 червня, у Києві відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики “Коронація слова”. Це вже 17-та церемонія конкурсу, засновниками якого є Тетяна та Юрій Логуші. На офіційному сайті “Коронації слова” зазначається: особливість конкурсу в тому, що автори подають ті твори, які ще ніде не друкувалися, анонімно, тобто журі до самого оголошення переможців не знає прізвищ літераторів. Таким чином, члени журі уявлення не мали, що серед номінантів – письменник Василь Шкляр, якого, за популярність його книг, давно вже називають “батьком українського бестселера”…

Взагалі завдяки конкурсу вже близько 750 нових романів побачили світ, знято більше 30-ти фільмів, поставлено 25 театральних вистав. Конкурс стає шансом для всіх, незалежно від їх “статусності”. Скажімо, серед відзначених на цьогорічній “Коронації слова” – і давно відомий усім Віктор Андрієнко (“Довгоносик”), якого нагородили у номінації Кіносценарій для дітей” за твір “Козак і мольфар”, і поки маловідома землячка Василя Шкляра – Марія Курінна з Корсуня-Шевченківського на Черкащині, яка відзначена у номінації “Прозові твори для дітей”…

Серед багатьох танцювальних та пісенних подарунків для гостей був один з найяскравіших виступів – презентація саундтреку до фільму «Століття Якова» від Христини Соловій.

До речі, як наголосив у коментарі для “Козацького краю” Василь Шкляр, зовсім скоро за сценарієм “Характерник” буде відзнято фільм – підготовка до його зйомок вже йде повним ходом. За словами письменника це має бути “якщо хочете – якісний сучасний історичний бойовик про козацький “спецназ” часів кошового Івна Сірка. Деталі покищо нехай залишаються в секреті – “смачнішим” буде перегляд фільму після виходу на екрани…”

партнери та спонсори