Коронація слова

«Будинок “Слово”»: відгуки глядачів

22.11.2017

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» зібрав відгуки на фільм, сценарій якого став переможцем 15-ї Церемонії нагородження. Автори: Любов Якимчук та Тарас Томенко

Актриса Ірма Вітовська на своїй сторінці у Фейсбук висловила сподівання, що фільм «Будинок “Слово”» стане обов’язковим до перегляду у школі.

Натомість Оксана Мацько з Києва пише, що не відразу змогла потрапити на сеанс через брак квитків.

Мер Львова Андрій Садовий також приєднався до рекомендацій подивитися фільм «Будинок “Слово”»

Андрій Водичев зі Львова зазначив, що жив у Харкові, але ніколи не замислювався над величчю та історіями будинку “Слово”.

Тоді як Тарас Шамайда у дописі наголосив, що фільм «Будинок “Слово”» обов’язково має побачити кожна “культурна” людина України.

Щоразу, коли згадую ці важкі сторінки нашої історії, відчуваю незворотну втрату і відчай. Арешт Михайла Ялового та самогубство Миколи Хвильового — поклали початок всього наступного невимовного жаху, який забрав тисячі життів української інтелігенції, — пише Надія Віннік.

Валентин Ткачук з Одеси завдяки перегляду фільму «Будинок “Слово”» відкрив для себе нову сторінку української історії.

Інна Гордієнко, яка була присутня на київській прем’єрі фільму, також висловила вдячність творцям фільму за відкриття нової сторінки історії, яка надихає.

А ми нагадаємо, що в рамках Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» функціонує мультимистецький і мультимедійний проект «Воскресіння Розстріляного відродження», а також готується до друку антологія про письменників цього покоління.

Метою проекту є поширення інформації про життя і діяльність цілого покоління українських письменників, поетів, режисерів, художників та скульпторів, які в 30-х роках XX-го сторіччя були розстріляні, репресовані чи здеградовані радянською системою.

 

партнери та спонсори