Проект “Коронація – Анімація”

18.09.2014

1. Загальні положення

1.1. Конкурс сценарієв короткометражних анімаційних фільмів (далі – “Конкурс”) проводиться з метою популяризації української анімації кіно та надання можливості втілити в образи. Конкурсним проектом має передбачатися сценарій до 10 хвилин анімаційного фільму, який можна ідентифікувати як український:

  • сценарій має бути до 15 сторінок;
  • драматургія та образи твору мають бути найлільш яскравими саме для анімації (відповідь на питання «чому саме анімація»)
  • підтримуються різні напрямки анімації: дитяча, документальна, авторська.

2. Організатори і розпорядники Конкурсу, Журі Конкурсу

2.1. Навчальнео-виробнича студія “Червоний собака” (далі – Студія) та Коронація слова є організаторами та розпорядником Конкурсу, (далі спільно – “Організатори”), формують склад журі Конкурсу та визначають терміни і порядок проведення заходів Конкурсу.

2.2. Журі Конкурсу складається з 5-ти осіб, які обираються Студією та Коронація слова.

Членами журі можуть бути фахівці у галузі анімаційного кіно та мистецтв, дотичних до анімації.

2.3. Журі працює на громадських засадах, керується у своїй роботі принципами неупередженості та об’єктивності.

3. Учасники Конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі допускаються особи, які є громадянами України або постійно проживають в Україні. Віковий ценз конкурсом непередбачений.

3.2. Обов’язковою умовою участі в Конкурсі є взяття на себе зобов’язання учасниками Конкурсу виконувати це Положення та правила (умови) Конкурсу, вказівки Організаторів під час проведення Конкурсу.

3.3. Організатори мають право без попередження відсторонити Учасника від участі у Конкурсі в разі порушення ним цього Положення, невиконання вказівок Організаторів, пов’язаних з участю у Конкурсі.

4. Переможцям конкурсу надається можливість на базі однієї з українських студій розробити сценарій до якості проекту, а саме:

  • превізуалізація художнє оформдлення проекту (художній стиль, розкадровка)
  • оформлення режисерського сценарію та аніматіку
  • розробка маркетингової стратегії майбутнього фільму
  • документальне оформлення та подальше просування для отримання інвестицій

5. Заключні положення

5.1. Конкурс носить відкритий характер. Вся необхідна інформація щодо заходів Конкурсу, рішень журі, результатів конкурсу публікується (поширюється) в усіх засобах масової інформації, які дали згоду на опублікування інформації щодо Конкурсу.

партнери та спонсори