Презентація нового роману Андрія Кокотюхи 1 жовтня 2014

29.09.2014

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» 1 жовтня 2014 р. запрошують на презентацію нового детективу Андрія КОКОТЮХИ «Повний місяць».

Модеруватиме захід співзасновник видавництва «Нора-Друк», голова правління ГО «Книжковий простір» Микола Кравченко. Початок о 18:00, вхід вільний.Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті Ворота».

Дія нового роману Андрія Кокотюхи розгортається восени 1944 року на Поділлі. Страшну таємницю вбивства людей біля містечка Сатанів беруться розгадати бойовий офiцер, фронтовик Андрiй Левченко, втікач із сталінського табору Iгор Вовк, жорстокий капiтан НКВС Сомов, дезертир Жора Теплий та повстанський сотник Грiм. Їхнi долi сплелися в тугий вузол, кожен має свiй секрет. Кому з них вдасться вистояти в двобої з перевертнем, на якого чутки покладають провину за скоєне? Чому автор обрав формат ретро-роману, що хотів сказати саме таким набором головних героїв, який планував фінал і чи є реальна основа у описаних подій – про все це та про багато що інше розповідатиме Андрій Кокотюха на зустрічі.

Андрій Кокотюха один з найвідоміших українських сучасних письменників, який працює в жанрі гостросюжетної прози, є автором понад 40 книжок, сценаристом 5 повнометражних кінофільмів, при тому залишається продуктивним журналістом та громадським активістом.

НОВИНКИ

Про новинки видавництва можна прочитати за посиланням:

Макаров Юрій. R2U

Макаров Юрій. Genius Loci

Кокотюха Андрій. Повний місяць

Мій Шевченко / Марина Гримич, Любко Дереш, Євгенія Кононенко, Андрій Курков, Юрій Макаров. Збірка.

Актуальний прайс видавництва розміщено за адресою http://nora-druk.com/Price_Nora_14-09-08.xls

Для Довідки

Лідери продажу на Форумі видавців у Львові:

1.  Шевченко Анна. Спадок
2.  Кокотюха Андрій. Повний місяць
3.  Макаров Юрій. R2U
4.  Барбері Мюріель. Елегантна їжачиха
5.  Мій Шевченко. Збірка http://koronatsiya.com

партнери та спонсори