Коронація слова

«Коронація слова» запрошує на прес-конференцію

04.06.2018

5 червня 2018 року о 15:00 в УКРІНФОРМІ відбудеться прес-конференція, присвячена:

 

  • 18-ій Урочистій Церемонії нагородження «Коронація слова»7 червня 2018, яка відбудеться в Колонній Залі КМДА, Хрещатик, 36
  • та вперше,Церемонія нагородження «Молодої КороНації» 14 червня 2018, яка відбудеться в Київському Палаці дітей та юнацтва, вул.І. Мазепи, 13.

Вхід за запрошеннями.  Відкрита реєстрація.  Деталі на сайті koronatsiya.com.

У прес-конференції ,візьмутьучасть:

 Юрій Логуш, Тетяна Логуш  — засновники Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»;

Тетяна Гузенко — начальник Управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільких комунікацій КМДА;

Богдан Батрух— меценат Конкурсу;

Міла Іванцова— українська письменниця, журналіст, перекладач, «Золотий письменник України». Багаторазова лауреатка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»;

Олексій Сергієнко— начальник відділу гуманітарної політики Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України;

Здобутки Конкурсу вражають. Нові імена в літературі, нові жанри, нові спецвідзнаки (інклюзія, право), нові фільми, мультфільм. Спільно із Центром мистецтв Нового українського театру (керівник Віталій Кіно) провели перший міжнародний фестиваль «Нова п,єса».

Твори кількох «коронаційних» авторів-переможців внесені до шкільної програми позакласного читання. Усе це стало можливим завдяки багаторічній плідній співпраці та підтримки Міністерства освіти і науки України.

Визначною подією цьогорічногоМіжнародного літературного конкурсу « Коронації слова» єзаснування масштабного літературного проекту «Молода КороНація». Новий конкурс має надважливу місію — розкрити всі обрії вітчизняної дитячої літератури, розкрити нерозвіданий літературний потенціал у молоді та привернути увагу до проблем підлітків через їх вираження у письмовому слові (булінг, (НЕ)інклюзивність шкіл, проблеми з батьками та ін.). Трансформація дитячої номінації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» викликана підвищеним інтересом до дитячої літератури. У зв’язку з цим, засновниками Конкурсу Тетяною та Юрією Логушами було прийняте рішення розширити спектр дитячої номінації, створивши якісно новий літературний конкурс.Заохотититаким чином до письменництва самих дітейта залучитидітей, якекспертів «дитячого слова». Виокремлені такі номінації: Дорослі для дітей; Діти для дорослих; Діти для дітей.

Про конкурс:

в оцінках літературознавців (напр. Академіка М.Жулинського Директора Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України): “«Коронація слова» створила «Третю хвилю» в історії української літератури після «Розстріляного Відродження» 1920-1930-их рр., та «Шестидесятників» 1960-их рр.”

«Коронація слова»: «Унікальний мультикультурний проект, якому немає аналогів у світі (за словами Пауло Коельо)

  • Конкурс не для виданих книжок – конкурс на невидані раніше рукописи
  • Відкритий для всіх – відомих авторів і початківців, конкурс для майбутніх бестселерів- для захоплючої і конкурентної сучасної літератури
  • До співучасті щороку запрошуються:– прозаїки, видавці, дистрибютери, книгарні, кіноматографи, телевізійники, театри, продюсери, поети, композитори, медіа, науковці, світ бінесу…
  • Для лауреатів надаються грошові премії для заохочення професійності і розвитку творчості
  • Конкурс міжнародний – об’єднує письменників України і діаспори
  • Виконує надважливу соціально-відповідальну місію для України – розвиваючи літературу, кіно, телебачення, театр та пісню, як для дорослих так і для дітей.

Титул нової Відзнаки Золотого письменника України» – новий етап розквіту української літератури. У рамках конкурсу, на Церемонії нагородження, відбудеться вшанування та відзначення письменників, чий успіх та визнання людей підніс їх до найвищого статусу письменника — «Золотого письменника України», твори яких видані в Україні та поза її межами, накладами друкованих творів понад 100 тисяч примірників.

Міжнародний відкритий Літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого вже 18 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, відкрив безліч нових імен, сере яких : Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, Лариса Денисенко, Володимир Лис, Галина Вдовиченко, Наталка і Олександр Шевченки, Анна Багряна, Максим Кідрук, Марина Гримич, Олесій Волков, Міла Іванцова, Маріанна Малина, Юрій Сорока, Василь Шкляр, Богдан Коломійчук, Марія Матіос, Вікторія Гранецька, Андрій Кокотюха, Марія і Сергій Дяченки, Світлана Талан, Кіра Малко та ін.

За кіносценаріями та романами лауреатів «Коронації слова» відзнято більше 30 фільмів. Серед найвідоміших: «Червоний» , «Будинок “Слово”» «Ґудзик», «Гніздо горлиці», «Повзе змія», «Темна вода», «Століття Якова,«Борода», «Екс», Катерина.

Контактна особа: Катерина Кадер — 096-962-83-04, 0504690343

Медіа-координатор Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»

партнери та спонсори