Вітаємо Вас, найдорожчі наші з Новим роком і Різдвом!

04.01.2016

Минулий рік був роком важких і болісних змін, але все-таки змін, які зробили нас зовсім іншими, впевненішими, сильнішими і ..добрішими. Минулий рік виявив, хто є хто і хто чого вартий насправді. Минулий рік – це рік благородних вчинків і підступів, радості і горя, перемог і втрат, щастя і болю, справжніх Героїв і розчарувань, жертовності, та патріотичного піднесення.

Дорогі, всі-всі-всі письменники України, дорогі всі-всі-всі наші друзі, дорога наша найкраща у світі Коронаційна командо, з Новим 2016 роком!! Щирі привітання і низький уклін Вам. Хай прийдешній Рік дарує кожному з вас тепло, затишок, достаток, і мир. Щоб небо було світлим, земля плідною і квітучою. Щоб зло не ступало на ваш поріг, любов і взаєморозуміння панували в кожній домівці і щоб кожен момент у вашому житті був переповнений любов,ю, ніжністю і щастям.

А ще ми низько схиляємо голову і дякуємо нашим ВОЇНАМ- ГЕРОЯМ, які зі зброєю в руках стоять на захисті нашої України і тим ГЕРОЯМ, які відійшли на небеса, захищаючи наш спокійний сон!

Зі світлом і теплом Ваші,
Тетяна та Юрій Логуші

партнери та спонсори