Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Дек 10, 2013 in Без рубрики |

Тринадцятий «Коронації слова» минатиме з танцювальними майстер-класами і ретро-фотосесією письменників!

Тринадцятий «Коронації слова» минатиме з танцювальними майстер-класами і ретро-фотосесією письменників!

18 квітня о 15.00 Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» в стінах розкішної Arthur Murray Dance Studio (найбільший світовий танцювальний бренд зі 100-річною історією)  презентує цікавинки, які відбуватимуться в рамках Тринадцятої Церемонії нагородження Літературного Оскара.

Щороку Церемонія завершується запальними танцями, цьогоріч нововведення — танцювальними майстер-класами від Школи Артур Мюррей.

Вже 25 квітня письменники поринуть у світ аргентинського танго, фокстроту, віденського вальсу, сальси, меренге, бачати. А на Церемонії додасться ще 1 танок – твіст.

Центр креативної фотографії перевтілює Золотих письменників і Коронованих у майстерників слова різних часів. Ефектні та історично достовірні костюми, головні убори та аксесуари підібрані художником з костюмів легендарної кіностудії ім. Довженка.

На Вас чекає прес-брифінг, майстер-клас з танців, неофіційне спілкування зі спікерами та фахівцями танцювальної школи.

Спікери:

Тетяна та Юрій Логуші – засновники «Коронації слова»;

Ольга Струк — Arthur Murray Dance Studio;

Яна Стасіневич – директор Центру креативної фотографії.

Адреса: Лютеранська, 10-А.

Акредитація ЗМІ за тел. 067 232 50 20 або електронною поштою: press.koronatsiya1@gmail.com

1912 рік — американський танцюрист Артур Мюррей, уродженець з Західної України, починає викладати танці для дорослих на Манхеттені (США).

1920 – організовує першу танцювальну радіопередачу і змушує танцювати Штати.

Артур Мюррей першим ввів кодифікацію бальних танців, створив письмову систему, з допомогої якої кожна людина могла вивчати основи парних танців. Розробив унікальну методику викладання танців, яка дозволяє дорослим людям не тільки швидко і легко навчитися танцювати, але й застосовувати свої танцювальні навички в реальному житті.

Артур Мюррей закохав у танець весь світ. Сьогодні налічується близько 280 студій «Артур Мюррей» у 35 країнах світу — від США і Бразилії до Австралії і Мексики.

У студіях «Артур Мюррей» вчилися танцювати такі відомі голлівудські актори, як Патрік Свейзі, Майкл Дуглас, Аль Пачіно, Мадонна, Мел Гібсон, Джон Траволта, Глорія Естефан і багато інших.

Викладачі студій «Артур Мюррей» ставили хореографію, а також брали участь в танцювальних епізодах таких всесвітньо відомих фільмів, як «Запах жінки», «Брудні танці», «Потанцюй зі мною». «Артур Мюррей Інтернешенл» виступила офіційним спонсором зйомок голлівудського фільму в головних ролях з Річардом Гіром і Дженіфер Лопес «Давай потанцюємо».http://koronatsiya.com