Про наші плани

25.04.2020

Дорогі друзі! Маємо надію, що у Вас все добре!

Усі ми тривалий час жили в шаленому темпі.
Ми, організатори конкурсу, мріяли, планували святкування 20-ліття конкурсу, вирішували поточні справи. Пандемія і карантин змінили життя.
У пристосуванні до нових умов ми намагаємося час від часу планувати та повідомляти про зміну термінів конкурсів, церемоній, тощо. Чесно кажучи, це важко зробити, досі не маючи певності. Та все ж дозволимо собі трохи планів.
На сьогодні ми маємо: «Дитячу КороНацію», «Молоду КороНацію», «Коронацію слова», «Гранд Коронацію», Відзнаку «Золотий письменник України». А також «Book fashion» «Кращий буктрейлер» до книг переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у рамках фестивалю Київського університету імені Бориса Грінченка.

1. Дитяча КороНація
Твори оцінені членами журі. Церемонія нагородження через карантинні умови переноситься.
Сподіваємося, що восени зможемо усі традиційно зустрітись на Церемонії нагородження у Дитячому Палаці дітей та юнацтва, або в онлайн-церемонії.

2. Молода КороНація
Прийом рукописів закінчився 31 березня (всі деталі на сайті КС в умовах участі).
До серпня триватиме робота експертів та членів журі.
Церемонія нагородження орієнтовно планується на жовтень-листопад 2020 року.

3. Коронація слова. Гранд Коронація. Золотий письменник.
Церемонія нагородження була запланована на 20 червня 2020-го. З огляду на те, що травень ще в карантині, і насправді невідомо коли завершиться пандемія, планувати важко. Ми розуміємо, що ні в якому разі не піддаватимемо ризику найкращих письменників, літературознавців, студентів та взагалі всю літературну спільноту України.
Прислухаємося до всіх Ваших порад: провести Церемонію у Львові (у рамках Львівського Форуму); перенести оголошення лауреатів на кінець року; на наступний рік.
Роботи над рукописами продовжуються, відгуки експертів досить добрі, тож і «Осінні скарби Коронації» традиційно поповняться якісними новинками. Дуже сподіваємося, що все незабаром закінчиться і ми заживемо нормальним життям.

4. Фестиваль буктрейлерів «Book fashion»
28 квітня 2020 року о 15:00 в онлайн-церемонії відбудеться оголошення переможців «Кращий буктрейлер» фестивалю «Book fashion» кафедри видавничої справи інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка (у рамках конкурсу і книги переможців «Коронація слова»).
Конкурсна комісія відбирає роботи та визначає переможців (1-е, 2-е та 3-є місце у кожній номінації, а також Гран-прі).

Запис онлайн церемонії та прізвища переможців буде розміщено на сайті, на ФБ сторінці Коронації слова та на сторінці кафедри видавничої справи інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. ) до 30 квітня 2020 р. (http://ij.kubg.edu.ua/struktura/kafedry/2016-06-23-13-41-26/podii.html).

В цей невизначений та складний період для всього світу постараємося бути пильними і добрими. БУДЬТЕ нам ЗДОРОВІ! Бережіть себе та Ваших рідних!

партнери та спонсори