Коронація слова

Коронований Володимир Лис увійшов у «ТОП-100 найвпливовіших волинян»!

26.04.2013

Центр політичного аналізу і виборчого консалтингу, інтернет-виданняВолиньPost та газета «Хроніки Любарта» вдруге презентували рейтинг «ТОП-100 найвпливовіших волинян».

Експерти оцінювали кожну особу, яка ввійшла до анкети, за 5-ти бальною шкалою за чотирма критеріями – особистими статками чи наявністю прибуткового бізнесу, посадою, рівнем публічної довіри та діловими, родинними бізнесовими чи іншими зв’язками.

44-ту сходинку посів Володимир Лис, письменник, журналіст, 62 роки

В останні роки в поважного волинського журналіста Володимира Лиса зійшла зірка його кар’єри літератора. Писав прозу він і раніше – ще з 1985 року. Але слава знайшла його тоді, коли твори взяли участь у національному конкурсі «Коронація слова». У 2000 році диплом цього конкурсу отримав його роман «Романа», а у 2001-му – роман «Маска».

Справжнім успіхом письменника визнають книгу «Століття Якова». Його назвали «найкращим романом десятиліття» (за версією тієї ж «Коронації…»), й, окрім того, він отримав масу схвальних відгуків від критиків.

На хвилі успіху «Століття Якова» Лис у 2012 році презентував публіці нову книгу «Іван і Чорна Парнтера» ‒- «магічну історію про чорношкіру супермодель і сільського дурника». Письменник навіть презентаційний тур Україною влаштував.

Проте ажіотажу не вийшло – не всі прихильники творчості сприйняли своєрідний експеримент автора, не всі за чудернацьким сюжетом й еротичними перченостями побачили спробу описати наївного, доброго щирого і особливого поліського хлопця.

Проте Лис уже став явищем сучасної української літератури. За «Століття Якова» його висували на Шевченківську премію – найпрестижнішу нагороду українських літераторів.

А що наша, волинська літературна знаменитість, є журналістом впливового видання «Волинь-нова», завідуючи там відділом політики, то це лише додає ваги всьому, що скаже Лис. І тим більше – що напише.

Більше тут: http://www.volynpost.com/articles/248-sotnia-najvplyvovishyh-volynian-miscia-26-50

партнери та спонсори