Коронація слова

Коронована Дара Корній презентує “Зворотній бік темряви” у Києві!

13.11.2013

Лауреатка Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” Дара Корній тонко відчуває природу, людське серце і душу, всі набуті знання вплітає у романи.

Захоплюється дохристиянською міфологію, праукраїнськими віруваннями, етнографією, казками, народною музикою та книгами.

Мирослава Замойська (псевдонім – Дара Корній) у 2010 році здобула третю премію у конкурсі “Коронація слова” за твір “Гонихмарник”. За три роки з електронного пера письменниці зародилося 7 романів (“Гонихмарник”, “Тому, що ти є”, “Зворотній бік світла”, “Зірка для тебе”, “Зворотній бік темряви”, “Казки для неслухняних малят”, “Петрусь Химородник”).

25 листопада о 18.00 презентує новий роман “Зворотній бік темряви” у книгарні “Сяйво” за адресою: Велика Васильківська, 6 (метро “Театральна”, “Хрещатик” або “Льва Толстого”).

“Зворотній бік темряви”

Анотація:
Юна Мальва, тільки-но здобувши статус безсмертної, змушена йти у світ темних, і невідомо, чи витримає вона гідно це випробування. Як і герой «Варти» Сергія Лук’яненко, Мальва мусить обрати бік сили. Знання безсмертної зростають із кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою й обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутнішій темний. Але на світлому боці у неї залишилися близькі люди та коханий… Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, однак не варто недооцінювати підступність темної сили…

Коронована Дара Корній презентує "Зворотній бік темряви" у Києві!

партнери та спонсори