“FREEUKRAINKA” та “ВОСКРЕСІННЯ РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ”!

11.12.2014

Шановне панство!
Запрошуємо Вас на мистецький захід!
FREEUKRAINKA
ПРОЕКТ СТВОРЕНИЙ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ

МЕТА ПРОЕКТУ: популяризувати українське мистецтво, аби воно стало доступнішим широкому загалу. Мало змогу бути представленим на світовому рівні.

FREEUKRAINKA (вільна українка) – це новий український персонаж. Прототип дорослого (всі ми дорослі діти, лише з життєвим досвідом). Дівчинка – особистість, з величезною силою волі та вірою в життя. На все має власну думку. Ідейний мотиватор. Своїм маленьким серцем, здатна зігрівати душі тисяч, міліонів людей. На власному прикладі показує – потрібно жити попри все, боротися за свої ідеї, не зупинятися, рухатися вперед, працювати над собою. FREEUKRAINKA, дівчинка, яка в усьому бачить альтернативу, вирішує життєві ситуації нетрадиційними методами (лайфхакинг). Створений персонаж, автора Віти Прокопчук, намальований художником Олегом Луньовим.
Молодий проект почав своє існування 18. 11. 2014 року.

Досягнення:
1. Ідейний співорганізатор виставки Олега Луньова «FREEUKRAINKA»
2. Створення проекту «Мистецтво в кожен дім»
3. Куратор всеукраїнського проекту, в художньому напрямку «ВОСКРЕСІННЯ РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ».

Основна ціль FREEUKRAINKA, в проекті «Воскресіння 2015», аби молодь дізналася про митців, їх твори, зрозуміла для себе, чим цей період важливий в становленні Українського мистецтва. Завдання митців двох поколінь, початку XX століття та сучасників – вивести Україну на світовий рівень.
Молодь готова розвивати українську культуру, впроваджувати нові проекти, започатковувати нові традиції аби зміцнити свою націю.

Програма вечора FREEUKRAINKA

  • Мальований портрет на сцені
  • Виставка Олега Луньова «FREEUKRAINKA»
  • Концерт «На горищі»
  • Аукціон картин
  • Зона квест «Вулиця дитинства»

Автор проекту «FREEUKRAINKA» – В. Прокопчук

партнери та спонсори