Коронація слова

Другий роман волинянки Жанни Куяви – в десятці “Коронації слова”

20.06.2013

13 червня 2013-го року вже другий роман волинянки Жанни Куяви “Із медом полин” високо оцінили й нагородили на Міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова”.

Жанна Куява стала дипломантом в номінації “Романи”, згідно рішення журі Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п”єс та пісенної лірики про кохання .

Так, “Із медом полин” — другий твір авторки. А перший – “Нічниця” – був відзначений минулоріч спеціальною відзнакою “Коронації слова” за ексклюзивний жіночий твір.

Головною ознакою тоді ще дебютної «Нічниці» – була витримана до самого фіналу інтрига. Композиційно якісний, живий, із дбайливо виписаним тлом та невимушеною гнітючою атмосферою сучасного українського села сюжет, історія запопадливої пристрасті, маніакальної закоханості, з цілком логічним фіналом…

Свою нову нагороду Жанна Куява прокоментувала “Слову Волині” так: “Я дуже радію, бо якщо торік отримала спецвідзнаку конкурсу, то цьогоріч стала дипломантом, тобто увійшла в десятку найкращих… Для мене це велика перемога, але однаково є куди рости: першість отримує лише один автор і, звісно, хочеться ним стати… Як на мене, роман “Із медом полин” відмінний від “Нічниці”, бо йдеться у ньому про цілі покоління, про неперервність родинних зв`язків, про хрест, який несе рід, як часто кажуть на Волині, від сьомого коліна й дотепер… Писала його довше, тож він значно більший, більш насичений, має багато героїв із дуже непростими життєвими перипетіями. Жіноча доля сільської жінки часто має присмак полину. Однак у кожної є те, що солодить те життя, наче мед”…

На фото — у центрі

Джерело: Слово Волиніhttp://koronatsiya.com

партнери та спонсори