Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Июн 20, 2013 in Вибране, НОВИНИ, Новини «Коронації» | Немає коментарів

Другий роман волинянки Жанни Куяви — в десятці «Коронації слова»

Другий роман волинянки Жанни Куяви — в десятці «Коронації слова»

13 червня 2013-го року вже другий роман волинянки Жанни Куяви «Із медом полин» високо оцінили й нагородили на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова».

Жанна Куява стала дипломантом в номінації «Романи», згідно рішення журі Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п»єс та пісенної лірики про кохання .

Так, «Із медом полин» — другий твір авторки. А перший — «Нічниця» — був відзначений минулоріч спеціальною відзнакою «Коронації слова» за ексклюзивний жіночий твір.

Головною ознакою тоді ще дебютної «Нічниці» – була витримана до самого фіналу інтрига. Композиційно якісний, живий, із дбайливо виписаним тлом та невимушеною гнітючою атмосферою сучасного українського села сюжет, історія запопадливої пристрасті, маніакальної закоханості, з цілком логічним фіналом…

Свою нову нагороду Жанна Куява прокоментувала «Слову Волині» так: «Я дуже радію, бо якщо торік отримала спецвідзнаку конкурсу, то цьогоріч стала дипломантом, тобто увійшла в десятку найкращих… Для мене це велика перемога, але однаково є куди рости: першість отримує лише один автор і, звісно, хочеться ним стати… Як на мене, роман «Із медом полин» відмінний від «Нічниці», бо йдеться у ньому про цілі покоління, про неперервність родинних зв`язків, про хрест, який несе рід, як часто кажуть на Волині, від сьомого коліна й дотепер… Писала його довше, тож він значно більший, більш насичений, має багато героїв із дуже непростими життєвими перипетіями. Жіноча доля сільської жінки часто має присмак полину. Однак у кожної є те, що солодить те життя, наче мед»…

На фото — у центрі

Джерело: Слово Волиніhttp://koronatsiya.com

Залишити коментар