«Будинок “Слово”» повторно виходить у національний прокат

03.06.2019

Стрічка,  «Будинок «Слово»», авторами якого є Тарас Томенко та Люба Якимчук,  знята за сценарієм, що здобув першу премію на конкурсі «Коронація слова — 2015». Найкращий документальний фільм України 2018-го року, за версією українських кіноакадеміків, 6-го червня знову вийде на широкі екрани.

Документальний повнометражний фільм Тараса Томенка «Будинок «Слово»» створений кінокомпанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Стрічку можна буде переглянути в таких кінотеатрах:

Київ:
— к-р «Жовтень» (6-19 червня);
— к-р «Київ» (7-12 червня);
— к-р «Ліра» (6-12 червня);

Харків:
— к-р «8 ½» (6-19 червня)

Луцьк:
— к-р «Адреналін» (6-12 червня);

Житомир:
— Місцевий Навколокультурний Простір (10-12 червня).

7 червня о 19.00 у Харкові в кінотеатрі «8 ½» та 8 червня о 17.00 у Києві в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться перегляд фільму і спілкування з творчою групою.

«Будинок “Слово”» отримав Третю національну кінопремію «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий документальний фільм».

Режисером – Тарас Томенко, продюсери – Юлія Чернявська та Олег Щербина, сценаристи – Любов Якимчук і Тарас Томенко, композитор – Алла Загайкевич.

Світова прем’єра «Будинку “Слово”» відбулась на 33-му Варшавському кінофестивалі, де стрічка була представлена в конкурсній програмі.  27 жовтня 2017 року у Харкові пройшла національна прем’єра фільму. Міжнародним дистрибутором кінострічки є провідний сейлз-агент Journeyman pictures (Лондон).

Довідково: Фільм «Будинок “Слово”» розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30-их роках у Харкові. В 66-ох квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші українські митці – письменники, поети, художники, режисери. Навмисно зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох років було репресовано, розстріляно чи перетворено у співців партії.

партнери та спонсори