Флешмоб #МояПершаКоронація

12.06.2020

Друзі, ми у захваті від грандіозного флешмобу #МояПершаКоронація до 20-річчя нашого конкурсу, який розпочала книжкова блогерка і письменниця Оксамитка Блажевська у соціальних мережах. Читаємо кожен Ваш пост і зворушуємося від кожного спогаду. Хто ще не долучився? Неодмінно долучайтеся і не забувайте ставити хештег #МояПершаКоронація.

УВАГА: Тим, хто не має профілю у Фейсбуці та Інстаграмі і дуже хоче долучитися до флешмобу, ми пропонуємо надіслати нам на пошту свої спогади разом з фотографіями, і ми опублікуємо їх на сторінці конкурсу у Фейсбуці. Надсилайте на пошту – oksamytka.blazhevska@gmail.com.

А для усіх, хто зареєстрований у соціальних мережах, – детальні умови флешмобу:
– згадайте, як ви вперше потрапили на церемонію, яка історія з цим пов’язана, яку роль Коронація зіграла у вашому житті
– знайдіть фото зі своїм коронаційним образом (може, першим, якщо є, або другим-третім-четвертим…)
– опублікуйте пост з фото (він має бути публічним, а не для друзів) на своїй сторінці у Фейсбуці чи Інстаграмі з хештегом #МояПершаКоронація, вподобайте і позначте сторінку Міжнародний літературний конкурс “Коронація слова” (https://www.facebook.com/koronatsiyaslova/), і попросіть приєднатися друзів-письменників, творчих людей, видавців, режисерів, сценаристів, розсекречених експертів і членів журі, або просто тих, хто там побував.

До речі, у нас виникла чудова ідея зібрати усі публікації зі спогадами в електронну збірку, яка неодмінно втішить усіх, для кого наш конкурс став важливою подією у житті.

партнери та спонсори