Вийшла друком книга Наталії Смирнової «Лузер»

31.01.2020

У видавництві Імекс-ЛТД вийшла книга Наталії Смирнової, в яку увійшло оповідання «Лузер», що у 2019 році перемогло в Міжнародному мультимистецькому конкурсі «Молода КороНація» –2019 у номінації «Оповідання для середнього шкільного віку», а також повість «Діти, чари, вовкулаки» (сценарій, створений за повістю, став переможцем Міжнародного мультимистецького конкурсу «Молода КороНація» –2018 у номінації «Кращий кіносценарій (дорослі для дітей)»

Що робити, якщо ти закохався, а дівчина не звертає на тебе уваги? Як залишитись “своїм” серед друзів-однолітків, не приховуючи своє внутрішнє «я»? Яким є шлях до успіху? І чи дійсно ти той самий лузер, яким себе вважаєш? Про це і не тільки ви дізнаєтесь, прочитавши водночас веселе та серйозне оповідання Наталії Смирнової «Лузер».

Яке бажання ви б загадали, якби до ваших рук потрапила та сама легендарна квітка папороті, яка здатна здійснити все, що завгодно? Попросити щось для себе чи врятувати світ від чорного мольфара? Як вчинити, якщо ти закохана, а квітка може допомогти отримати взаємність? Кохання, дружба, магія, боротьба добра і зла, а також мольфари, відьми та характерники – все це ви знайдете у повісті для дітей середнього шкільного віку «Діти, чари, вовкулаки».

Обкладинка: Андрій Надєждін

Кількість сторінок: 189

Щодо замовлень звертатися до видавництва: Viber +380503219079

або на сторінку автора

партнери та спонсори