«Коронація слова» оголошує конкурс на кращий твір про Володимира Івасюка, започаткований Оксаною Івасюк, з нагоди 70-річчя геніального композитора, поета та творця української естрадної музики, який встановив новий стандарт на цілі покоління.

Про його насичене, яскраве і таке коротке життя, про потужну творчість, про безмежні таланти, про навчання, кохання і малювання. Це можуть бути романи, кіносценарії, п’єси, пісні, поеми, оповідання, вірші, пісенна лірика, твори для дітей і твори, створені дітьми.

Надсилайте свої рукописи на всі дійсні номінації «Коронації слова» та на «Молоду КороНацію» з приміткою «Відзнака Володимира Івасюка»

Для участі у Конкурсі просимо подати всі необхідні документи згідно основних умов конкурсу та правил подання рукописів:

  • заяву довільної форми, фото, інформацію про себе, електронну адресу, контактний телефон особистий та близької людини,
  • конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1.

Надсилаючи рукопис (на електронну адресу чи укрпоштою) обов’язково на конверті та на рукописі вкажіть: «Відзнака Володимира Івасюка».

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в рамках Церемонії нагородження Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Якщо Ваш твір вийде у фінал, ми Вас обов’язково запросимо на подію, надамо всі інструкції та інформації про місце і час. Через велику кількість рукописів, які надходять, листування з авторами, на жаль, не ведемо.
Повідомлення про результати Конкурсу розміщується на офіційній веб-сторінці Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Приймаємо роботи до 1 березня 2020 року
за адресою (УКРПОШТА):
Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-103
01103
або в електронному вигляді на ел. адресу:
koronatsiya@gmail.com

Довідки за телефоном:
+38 (095) 000 7 000 — з питань надісланих рукописів,
+38 (067) 252 50 20 — загальні питання.
З 09:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.

партнери та спонсори