СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА

Асоціації розвитку суддівського самоврядування України

«ПРАВОСУДДЯ»

МЕТА: підвищення уваги суспільства до проблем правосуддя; висвітлення високої місії суду в сучасному суспільстві художніми засобами.
Вимоги до творів: головні персонажі — суддя, адвокат, прокурор. Сюжет твору ґрунтується на реальній або вигаданій судовій справі.
Рукописи повинні відповідати стандартним правилам «Коронації Слова» для відповідних номінацій.

Учасники погоджуються, що їх твори, видані коштом Асоціації, будуть використовуватися судами під час просвітницької роботи.
Голова конкурсної комісії: Лариса Денисенко. Склад конкурсної комісії буде сформовано Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.

Твори на Конкурс можна подавати двома способами:
– надсилати рукопис УКРПОШТОЮ
– або листом на Е-МЕЙЛ адресу спецвідзнаки

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис УКРПОШТОЮ.

Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:

 • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувалися,
 • назву твору,
 • кількість сторінок,
 • спецвідзнака «Правосуддя» (на відповідну номінацію).

Твір друкуйте за допомогою комп’ютера на аркушах білого паперу формату А4 (рекомендуємо зробити поля 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу).
Шрифт має бути Times New Roman.
Кегль 14. Міжрядковий інтервал — 1.
Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Титульний аркуш, логлайн і синопсис Вашого роману, а далі сам рукопис, покладіть у папку, або обгорніть у папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).
Додайте електронний варіант рукопису (записаний на будь-якому носії з одним файлом рукопису у форматі «.doс». Наприклад, світлячок.doс).
У жодному разі не надсилайте сканований рукопис! Він може містити інформацію про автора, яку прибрати не можливо. Такий рукопис не буде допущений до участі в Конкурсі.

Додайте конфіденційний авторський конверт, (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

У заяві вільної форми, напишіть наступну необхідну інформацію:

 • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
 • вік,
 • домашню адресу,
 • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
 • електронну адресу (якщо є),
 • номінацію,
 • назву твору,
 • псевдонім, який Ви вибрали для участі у Конкурсі (обов’язковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).

Папку з твором, його копією на будь-якому електронному носії, конфіденційний авторський конверт із заявою вкладіть у великий поштовий конверт формату А4 та надішліть УКРПОШТОЮ з «повідомленням про вручення поштового повідомлення» (щоб Ви пересвідчилися про успішну доставку)

УВАГА: Якщо Ви надсилаєте декілька творів (до однієї або кількох номінацій), кожен рукопис надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з копією на будь-якому електронному носі та конфіденційним авторським конвертом).

Заяву, роздрукований твір, записаний електронний варіант рукопису на будь-якому носії та конфіденційний авторський конверт надсилайте за адресою:

Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-103
01103

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис на електронну адресу конкурсу (е-мейлом),  оформіть рукопис відповідно до вимог, вказаних вище.

У темі листа вкажіть «Участь у конкурсі»

До листа прикріпіть :

 • електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «.doс», підписаний псевдонімом, вказаним у заяві). Наприклад «світлячок_doс». Якщо файл завеликий – надсилайте його архівом у форматі Zip;
 • скановану (чи сфотографовану на камеру телефону в гарній якості) заяву про участь у конкурсі, де ОБОВЯЗКОВО поставте ДАТУ ТА ВЛАСНИЙ ПІДПИС ручкою(бажано синього кольору). Файл у форматі фотографії підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад, світлячок_заява.jpg

Увага! Заяву подавати лише в друкованому вигляді (заява написана від руки не розглядається), щоб запобігти неточностей у реєстрації персональної інформації про автора в разі перемоги.

 • логлайн і синопсис до рукопису у форматі «.doс». Файл назвіть псевдонімом. Наприклад. «світлячок_логлайн.doс»»

Рукописи надсилайте електронним листом на поштову скриньку koronatsiya.pravosuddya@gmail.com

Якщо Ви надіслали рукопис електронною поштою, дублювати рукопис укрпоштою не потрібно.

Бажаємо творити з гарним настроєм та перемагати!!!

партнери та спонсори