Увага! Відтепер твори на Конкурс можна подавати двома способами:

  – або як і раніше надсилати рукопис УКРПОШТОЮ

– або листом на е-мейл адресу номінації

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис УКРПОШТОЮ

Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:

 • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувалися,
 • назву твору,
 • кількість сторінок,
 • номінацію (П’ЄСИ),
 • якщо сцепвідзнака, вкажіть яка.

Твір друкуйте за допомогою комп’ютера на аркушах білого паперу формату А4 (рекомендуємо зробити поля 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу).

Шрифт має бути Times New Roman.

Кегль 14. Міжрядковий інтервал — 1.

Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Вкладіть твір з титульним аркушем у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).

Додайте електронний варіант рукопису (записаний на будь-якому носії з одним файлом рукопису у форматі «.doс». Наприклад, Коронацій.doс)

У жодному разі не надсилайте сканований рукопис! Він може містити інформацію про автора, яку прибрати не можливо. Такий рукопис не буде допущений до участі в Конкурсі.

Додайте конфіденційний авторський конверт, (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

У заяві вільної форми, напишіть наступну необхідну інформацію:

 • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
 • домашню адресу,
 • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
 • електронну адресу (якщо є),
 • назву номінації,
 • назву твору,
 • псевдонім, який Ви вибрали для участі у Конкурсі (обов’язковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).

Папку з твором, його копією на будь-якому електронному носії, конфіденційний авторський конверт із заявою вкладіть у великий поштовий конверт формату А4 та надішліть УКРПОШТОЮ з «повідомленням про вручення поштового повідомлення» (щоб Ви пересвідчилися про успішну доставку)

УВАГА: Якщо Ви надсилаєте декілька творів (до однієї або кількох номінацій), кожен рукопис надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з копією на будь-якому електронному носі та конфіденційним авторським конвертом).

Заяву, роздрукований твір, записаний електронний варіант рукопису на будь-якому носії та конфіденційний авторський конверт надсилайте за адресою:

Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-103
01103

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис на електронну адресу конкурсу (е-мейлом), оформіть рукопис відповідно до вимог, вказаних вище.

У темі листа вкажіть «Участь у конкурсі»

До листа прикріпіть :

 • електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «.doс», підписаний псевдонімом, вказаним у заяві). Наприклад «світлячок.doс»». Якщо файл завеликий – надсилайте його архівом у форматі Zip;
 • скановану (чи сфотографовану на камеру телефону в гарній якості) заяву про участь у конкурсі, де ОБОВЯЗКОВО поставте ДАТУ ТА ВЛАСНИЙ ПІДПИС ручкою. Файл у форматі фотографії підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад, світлячок.заява.jpg

Увага! Заяву подавати лише в друкованому вигляді (заява написана від руки не розглядається), щоб запобігти неточностей у реєстрації персональної інформації про автора в разі перемоги.

П`єси надсилайте електронним листом на поштову скриньку –

koronatsiya.pyesy@gmail.com

Якщо Ви надіслали рукопис електронною поштою, дублювати рукопис укрпоштою не потрібно.

Бажаємо творити з гарним настроєм та перемагати!!!

партнери та спонсори