Мета конкурсу короткої прози «Як тебе не любити…» — популяризація столиці України, прекрасного міста Києва, його історії, художнього слова, читання, втілення нових соціокультурних ідей, просування загальноєвропейських цінностей.

На конкурс приймаємо короткі художні оповідання, написані українською мовою, про сучасний Київ, киян, особливу атмосферу столиці, почуття, мрії та емоції, цікаві історії, події, враження, пов’язані з Києвом.
Розглядаємо тільки оригінальні твори, які раніше не друкувалися і не оприлюднювалися (зокрема через Інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів Конкурсу.
Твори мають бути цікавими, лаконічними й відповідали тематиці.
Обсяг конкурсної роботи не більше 15 тис. друкованих знаків.

Для визначення переможців Конкурсу оргкомітетом створюється компетентне журі, до складу якого за згодою можуть входити письменники, літературознавці, літературні критики, видавці, представники засобів масової інформації, представники профільних інститутів суспільства та ін. Кожний представник журі ознайомлюється з конкурсними творами і за підсумками розгляду виставляє бали за 5-бальною шкалою.

Для участі у Конкурсі подавайте всі необхідні документи згідно основних умов конкурсу та правил подачі рукописів:
Заяву довільної форми, де вказуєте

  • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження), вік, фото, інформацію про себе,
  • домашню адресу, електронну адресу,
  • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
  • назву твору, псевдонім.

Конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1.
Твори на Конкурс можна подавати двома способами:

  • або надсилати рукопис УКРПОШТОЮ
  • або листом на е-мейл адресу номінації

Надсилаючи рукопис Укрпоштою, вкладаєте: заяву, роздрукований твір, записаний електронний варіант рукопису на будь-якому носії та конфіденційний авторський конверт. На конверті обов’язково вкажіть: Спецвідзнака «Як тебе не любити…» та надсилайте за адресою:

Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-103
01103

Вимоги оформлення творів електронним варіантом (е-мейлом) на електронну адресу koronatsiya@gmail.com

У темі листа вкажіть: Спецвідзнака «Як тебе не любити…».

До листа прикріпіть :

  • електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «.doс», підписаний псевдонімом, вказаним у заяві). Наприклад «світлячок.doс»».
  • скановану (чи сфотографовану на камеру телефону в гарній якості) надруковану заяву про участь у конкурсі, де ОБОВЯЗКОВО поставте ДАТУ ТА ВЛАСНИЙ ПІДПИС ручкою. Файл у форматі фотографії підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад, світлячок. заява.jpg

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в рамках Церемонії нагородження  міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Якщо Ваш твір вийде у фінал, то ми Вас обов’язково попередимо, запросимо на подію, надамо всі інструкції та інформації про місце і час.
За рішенням журі твори учасників Конкурсу можуть бути включені до збірки художніх оповідань з метою її подальшого видання.
Повідомлення про результати Конкурсу розміщується на офіційній веб-сторінці Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
Через велику кількість рукописів, які надходять на Конкурс, листування з авторами, на жаль, не ведемо.

Твори малої прози про Київ приймаємо до 1 березня 2021 року

Довідки за телефоном:
+38 (095) 000 7 000 — з питань надісланих рукописів,
+38 (067) 252 50 20 — загальні питання.
З 09:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.

партнери та спонсори