Коронація слова

Спеціальна відзнака від літературного конкурсу «Коронація слова» та Юридичної фірми «ГЕЛОН»

16.05.2014

В червні 2014 року країна почує імена переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Цього року конкурсантів чекає додаткова номінація.

Юридична фірма «ГЕЛОН»Юридична фірма «ГЕЛОН», яка виступає партнером конкурсу, анонсувала спеціальну відзнаку за найкращий твір юридичної тематики. За премію від ЮФ «ГЕЛОН» зможуть позмагатись автори, які у свої творах найкраще змогли передати специфіку юридичної професії, а також автори творів у жанрі детектив. Крім того, всі фіналісти конкурсу впродовж 3 місяців з дати нагородження отримають право на юридичне обслуговування від фірми на спеціальних умовах*.

«Ідея підтримати молодих талантів-письменників виникла в нас майже одразу після досягнення згоди про співпрацю з проектом «Коронація слова», адже ми працюємо у сфері захисту авторських прав та інтелектуальної власності майже 15 років. Серед наших клієнтів багато представників творчих професій і дана сфера є близькою для нашої фірми. Молодим авторам в сучасних реаліях буває важко реалізувати свої мрії та оприлюднити власні твори. Ми хотіли б їх підтримати та посприяти формуванню правової культури у суспільстві.» – коментує своє рішення заснувати літературну відзнаку директор Юридичної фірми «Гелон», адвокат, патентний повірений України Сергій Іонушас.

Церемонія нагородження відбудеться 5 червня 2014 року. Більш детальну інформацію можливо отримати на офіційному сайті літературного конкурсу «Коронація слова».

* Під спеціальними умовами  слід розуміти можливість отримання юридичної консультації за 1 грн. 00 коп.

партнери та спонсори