vinnikНародилася 11 квітня 1984 року у місті Ніжині, що на Чернігівщині.

Автор поетичних збірок: «Золотоноша» (2003), «Гетсиманська молитва» (2005), «Самоспалення дерева» (2008), яка отримала Грант Президента України для творчої молоді та премію «Благовіст» (2009), “Прокинусь живою” (2014).

Лауреат Міжнародної україно-німецької премії імені Олеся Гончара (2003), та «Рукомесло» (І місце) за переклади американської поетки Сільвії Плат (2009), дипломант конкурсу «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика про кохання» (2010), у номінації «П’єси для дітей» – «Метелик і свічка» (2010) та в номінації «Кіносценарій» для дітей «Відлуння» (2010), премії «Смолоскип» – ІІІ місце за роман для дітей  «Пригоди безіменного пса» та конкурсу «Мандрівник часу» за казку «Метелик і вишнева пелюстка».

Перекладає з російської, англійської та болгарської мов.

На вірші молодіжним театром «Мушля» була поставлена вистава «Венера та інші (портрет автентичної жінки)» Режисер Сергій Архипчук, композитор Роман Коляда.

Працювала журналістом (редактор інформаційних новин ТРК «Радіо-Ера»-ФМ, вела авторську передачу «Слово без кордонів» на Каналі духовного відродження «Культура», Відповідальним секретарем Всеукраїнської приймальної комісії при НСПУ.

Вірші друкувалися у вітчизняних та зарубіжних виданнях, перекладені болгарською, російською, англійською, польською, вірменською, італійською та румунською мовами.

Співпрацює із благодійним проектом “З любов”ю до дітей” (на казки зроблені мультфільми для дітей).

Казки та вірші для дітей друкувалися у журналі “Крилаті”, збірці оповідань для дітей “Добро переможе зло” (“Белкар-книга”, 2014 р.), звучали по радіо.

Організатор фестивалю для дітей-сиріт та дітей зі складними життєвими обстави нами “Теплі долоні”.

Нагороджена дипломом конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських-2014”, присвяченому АТО (номінація «Благодійник року — кращий волонтер»).

Керівник ніжинського університетського театру імені М. Гоголя “Ганц Кухельгарден”. Аспірантка Киїського національного університету ім.Т. Шевченка.

Лауреатка поетичного турніру у Лондоні та нагороди економічного університету у місті Варна при міжнародному фестивалі “Слов”янські обійми” (2014), премії імені М. Коцюбинського за поетичну книжку “Прокинусь живою”.

партнери та спонсори