tala_prutkovaДата народження: 02.12.1984

Місто: Народилася в Києві, дитячі роки минули в Івано-Франківську

Країн: Україна

Журналістка, письменниця, поет-пісняр, член Національної спілки журналістів України.

Премії і відзнаки: Лауреат літературних конкурсів («Сила малого», «Витоки-2009» та ін.). Лауреат (3 премія) та дипломант конкурсу «Коронація слова-2010» в номінації «Пісенна лірика про кохання» Учасник фестивалів «Свірж», «Трипільське коло», «Країна мрій», «Нова абетка», «Руді тексти», Форуму видавців у Львові, а також багатьох мистецьких акцій.

Заклади навчання і спеціальності: Школа-ліцей №23 Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника (Івано-Франківськ), КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики, спеціальність: журналіст/редактор

Досвід роботи: 2001-2007 рр. – позаштатний  кореспондент громадсько-політичної регіональної газети «Світ молоді» (м. Івано-Франківськ). Працювала журналістом програми «М1news» телеканалу «М1» (2005 р.), літературним редактором в об’єднаному видавництві дитячої та підліткової періодики «Мамине сонечко» (2008 р.), редактором відділу газети «Літературна Україна» (2012 р.), на сьогодні – начальник відділу маркетингу Університету «Україна». Статті на теми музики, літератури, освіти, науки, психології публікуються в інтернет-виданнях «Трибуна України», «Київський рок-клуб», «Арт-Вертеп», газетах «Літературна Україна», «Українська літературна газета» та ін.

Хобі: Музика, психологія, релігієзнавство, езотеричні вчення, філософія, йога, рукоділля (виготовлення сувенірів ручної роботи). Окреме захоплення – тварини, особливо коти.

Бібліографія (перелік книг): Автор книги прози та поезії «Сад у шафі» («Лілея-НВ», 2002 р.), електронної збірки новел «Дівчинка з папірусом» («Електрокнига», 2012 р.)

Ваша улюблена цитата: Безкінечна любов – от єдина істина, все інше – ілюзія (Девід Айк)

Чому вирішили змагатись у конкурсі “Коронація слова”?

Багато чула про цей конкурс як один із найпрестижніших і справді чесних, тож вирішила спробувати. У 2010-му році мала змогу переконатися в тому, що конкурс дійсно відкритий і прозорий, була приємно здивована здобутою 3-ю премією в номінації «Пісенна лірика про кохання» і вирішила продовжувати далі. Все-таки, хто б що не казав, ми, митці, потребуємо визнання своєї праці, своєї творчості. А «Коронація слова» дає реальний шанс це визнання здобути, не зважаючи на те, чи маєш ти корисні знайомства і регалії, і зробити крок на зустріч тим, кому твоя творчість потрібна. Адже бути потрібним людям – це велике щастя; це відчуття живить і додає наснаги, воно є одним із важливих елементів сенсу буття.

Хто підштовхнув Вас до творення романів, пісенної лірики, кіносценаріїв чи п’єс?

Серце підштовхнуло

партнери та спонсори