Народився 2 травня 1965 року. Киянин. Драматург, кіносценарист, журналіст. Закінчив Київський державний університет ім. Т.Шевченка (факультет журналістики).

Автор екранізованих кіносценаріїв «Видряпатися на попа» та «Український Соломон». Друкувався в антологіях молодої драматургії «У чеканні театру», «У пошуку театру» («Смолоскип», 1998, 2003), антологіях сучасної української драматургії «Страйк ілюзій» («Основи», 2004) та «Потойбіч паузи» («Фенікс», 2005).

П’єса «Оноре, а де Бальзак?» ставилася в Київському театрі «Сузір’я» і одержала першу премію на фестивалі сучасної української драматургії (Київ, 1999). Драма «Зніміть з небес офіціанта» стала лауреатом на Міжнародному фестивалі театрального мистецтва у Білорусі (Мінськ, 2004). Вистави за п’єсою «Ассо та Піаф» ставилися у театрах Києва та Вінниці. П’єса «Дикий мед у рік Чорного півня» стала лауреатом на радіо-конкурсі «Відродимо забутий жанр» (Київ, 2008), отримала приз журналістських симпатій на театральному фестивалі «Коломийські представлення» (Коломия, 2011), перекладена та видана в збірці «Антологиjа на украински драми» в Македонії (Скоп’є, 2014), перекладена та готується до друку у Франції. Історична драма «Алхімія Карла ХІІ, короля Швеції» була лауреатом конкурсу «Коронація слова» (2009).

Твори автора ставилися у театрах Білорусі та Словаччини.

Працює науковим співробітником у драматургічній лабораторії НЦТМ імені Леся Курбаса. Одружений. Виховує донечку.

партнери та спонсори