Народився 19 червня 1992 року в м. Луцьк. Батько був працівником міліції, мати – викладачем в унівеситеті. Навчався в Луцькій гімназії № 18, у 2009 році вступив на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2014 році випустився з університету із дипломом спеціаліста в галузі правознавства. 

У 2007 році вийшла друком накладом у 1000 примірників перша книга, фентезі “Ніч Долі”. За неї на Х Київському міжнародному ярмарку «Книжковий світ-2007» отримав відзнаку “Наймолодший автор-початківець України”. У 2009 році було видано продовження першої книги під назвою “Легенди Схарх-Маона”.

Крім прозових творів, пишу поезію та створюю аудіопоезію під псевдонімом “Ніколассон”.

Досвід роботи: “FCLEX” – помічник юриста

Хобі: література

Бібліографія (перелік книг):

  • “Ніч Долі” (2007 р.),
  • “Легенди Схарх-Маона” (2009 р.)

Улюблена цитата:

“Все мы — гарнир к основному блюду, которое жарится где-то Там” – Роберт Рождественский

Чому вирішили змагатись у конкурсі «Коронація слова»?

Бо вірю, що цей конкурс дає всім, незалежно від їх майнового стану чи “знайомств”, можливість чогось досягти. А це — рідкість у нас час.

Хто підштовхнув Вас до творення романів, пісенної лірики, кіносценаріїв чи п’єс?

Я намагався щось писати ще з раннього дитинства, і єдине, що мене до цього підштовхувало — то книги, на які я “підсів” раніше, ніж пішов до школи. Я дуже любив читати, і в якусь мить вирішив здійснити “неолітичну революцію” і перейти від споживання літературних творів до їх створення.

партнери та спонсори