granetska200Народилася 24 березня 1981 року у мальовничому селі Юрівка, що на Вінниччині, у родині поляка та українки. Фах практичного психолога здобула у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. Змінила безліч професій та місць проживання – працювала офіціанткою, рекламним агентом, продавала косметику, доглядала за маленькими дітьми, була консультантом у музичному магазині, коректором у газеті для емігрантів Каліфорнії та Філадельфії, журналістом/редактором рубрики «Культура» в місцевому ЗМІ, а також літературним редактором в одному з глянцевих журналів. 2010 року влаштувалася на роботу помічником президента поважної вінницької фірми.

У перерві між «глянцевим журналом» та «помічником президента» написала роман «Мантра-омана», який отримав першу премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2011» і за три місяці вийшов друком у харківському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Упродовж наступних двох років займалася журналістикою, соціально-культурними проектами («100 книжок для сільських бібліотек», «Сучасне Епатажне Креативне Слово», «Письменницькі спогади»), мала кілька публікацій у жанрі малої прози (есей «Симфонія № 38» у складі альманаху «Експрес Молодість», новела «Закохане місто» на шпальтах «Літературної України»), двічі побувала в основному складі журі «Коронації слова» і писала наступний роман.

2013 року в «Клубі Сімейного Дозвілля» вийшла друга книга автора під назвою «ТІЛО™». У вересні того ж року роман «ТІЛО™» потрапив у десятку фіналістів Міжнародної премії ім. О. Ульяненка та увійшов до шорт-листа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013» у номінації «Красне письменство».

партнери та спонсори