Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Авг 30, 2013 in НОВИНИ, Новини «Коронації» | Немає коментарів

Новий роман Наталки Сняданко презентують на Форумі видавців

Новий роман Наталки Сняданко презентують на Форумі видавців

Історія життя українських заробітчанок у Берліні буде вперше презентовано на Форумі видавців у Львові 14 вересня о 17.00 у Копальні Кави.

Новий роман Наталки Сняданко«Фрау Мюллер не налаштована платити більше» — це історія двох подруг дитинства, що вирушили до Берліну у пошуках кращої долі. Сподівання та розчарування нового життя, родинні взаємини та побутові стосунки, драйв, пригоди, нероздільне кохання та пошуки щастя — Соломія та Христина пройшли через це. Негаразди і радощі поділені на двох наблизили їх одне до одного і згодом відносини двох жінок переросли у почуття, яким вони так і не наважились знайти визначення. Почуття, набагато складніші за звичайну дружбу, та однак такі, що доповнюють її та роблять особливою. І мабуть ця історія мала б свій хепі-енд, якби не одне коротке повідомлення кримінальної хроніки у ранковій газеті…

Любовний трикутник, драйвовий Берлін, прості людські переживання, пошуки кращого життя і пошуки себе — усе це в новому романі Наталки Сняданко. Роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» буде презентовано на Форумі видавців у Львові 14 вересня о 17:00 у Копальні Кави (пл. Ринок, 10). Автограф-сесія Наталки Сняданко відбудеться 15 вересня о 14:00 на стенді №3 видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» у Палаці Потоцьких.

Джерело: Буквоїдhttp://koronatsiya.com

Залишити коментар