Науково-довідкове видання «Коронація слова»

09.12.2019

Науково-довідкове видання «Коронація слова», присвячене 20-річчю Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та здійснене Видавництвом «Світ Успіху» за грантовою програмою Знакові події для української культури — програма УКФ та у тісній співпраці з командою «Коронації слова».

Видання ознайомлює читачів з результатами подвижницької праці його засновників і меценатів Тетяни і Юрія Логушів, що спричинило народження «третьої хвилі» письменників в українській літературі від часу становлення незалежності України.

У виданні вперше надано систематизовану інформацію про авторів-переможців конкурсу, історію і розвиток «Коронації слова», про тенденції літературного процесу крізь призму світоглядного бачення сучасних письменників — активних рушіїв українського відродження. Читачу буде цікаво дізнатися про найновіші видання, факти з життя «коронованих авторів».

Видання розраховане на літературознавців, викладачів-філологів, вчителів словесності, студентів, учнів, всіх хто цікавиться сучасною українською літературою.

Можете ознайомитись із книгою у форматі *.pdf за цією стежкою

 

партнери та спонсори