Коронація слова

Лауреатка “Коронації слова” Тетяна Белімова презентує роман “Київ.UA”

08.05.2014

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Інституту філології та масових комунікації Університету «Україна», письменниця, лауреатка “Коронації слова – 2013” Тетяна Белімова презентує роман “Київ.UA”.

15 травня о 18.00 у затишній книгарні “Сяйво” за адресою: Велика Васильківська, 6 (метро “Театральна”, “Хрещатик” або “Льва Толстого”).

Коли існує Він і Вона – кожен у своєму світі, усі прості питання враз набувають складного, а подеколи й трагічного звучання. Почути одне одного, прийняти з усіма вадами й хибами, не намагатися переробити за власною «викройкою» чи «еталоном» – це можливо? Інколи це стає непосильним завданням, яке роз’єднує те, що ще вчора було монолітним утворенням. Куди заховатися? Де шукати порятунку? Тоді із надр задзеркалля (чи інтернету) і зринає містичний град Київ.юа… Там усі живуть без болю і смутку! Віртуальний світ приносить хвилинне забуття, але чи рятує від життя із його реальними проблемами? Можливо, казкова Америка принесе довгоочікуване «визволення»? Хтозна? Вирішувати героям! У будь-якому разі – лише їм! Ну а автор лише спостерігач! Не більше!

партнери та спонсори