Коронований “Гніздо горлиці” у Вільнюсі!

26.03.2015

Повідомляє “Держкіно України”.

Представники українських фільмів та фестивалів запрошені на 6-у Міжнародну конференцію та індустріальну подію «Місце зустрічі – Вільнюс» (Meeting Point– Vilnius).

Подія буде проходити з 31 березня по 2 квітня. В її межах плануються презентації різних кінопроектів з 28 країн світу: одна з цих країн — Україна.

До програми Work-in-Progress організатори відібрали два українські фільми, кожний з яких створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно — «Урсус» Отара Шаматави і «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка.

«Гніздо горлиці» —сценарій, відзначений Міжнародним літературним конкурсом “Коронація слова – 2012”, лауреат 4-го конкурсного відбору Держкіно із загальним бюджетом в 16 млн. 400 тис. грн. (50% — від держави). Зйомки відбуваються в Україні та Італії. За сюжетом драми жінка з Чернівців, залишаючи вдома доньку та чоловіка, їде на заробітки до італійського міста і влаштовується на віллу до багатого адвоката, що кардинально міняє її життя — шлюб, стосунки з дитиною і її майбутнє. У фільмі задіяні актори Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Ірма Вітовська та ін. Фільм знаходиться на завершальному виробничому періоді.

На жаль, під час роботи над стрічкою трагічно пішов із життя виконавець однієї з головних ролей видатний український актор Віталій Лінецький, що суттєво ускладнило процес виробництва фільму.http://koronatsiya.com

партнери та спонсори