Коронація слова

Ірися Ликович. “Віртуалка”

31.12.2012

Книжкова премія ВВС Україна Книга року ВВС-2012 представляє кожну з книжок “довгого списку” (претендентів на звання Книги року).Видавництво “Фоліо” презентує книгу Ірисі Ликович “Віртуалка”:

Ірися Ликович (нар. 1984 р.) закінчила філологічний факультет Ужгородського Національного університету. Працювала журналістом у газеті “Думська площа” (м. Одеса). Переможець українсько-німецької премії Олеся Гончара та премії “Дебют”.

Автор трьох прозових книжок: “Перелітна” (2006), “Твоя дитинка” (нагороджена відзнакою “Вибір видавців” Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова – 2010”) і “Татцельвурм. Тірольська історія” (2011) – номінант на премію “Книга Року” за версією ВВС.

Роман “Віртуалка” отримав спеціальну відзнаку Австрійського культурного форуму на “Коронації слова – 2012”. Хобі – літературні переклади з угорської та німецької мов. Живе і працює у Відні.

“У її буднях присутні Майорка, темна кімната, сліпі та веб-камера. У її житті не залишилося місця для себе, хоча вона щодня бачить тільки власне зображення на моніторі. Віртуальна любов – така ж залежність, як наркотики чи алкоголь, – втеча від себе. Діана розуміє це, тому і зважується на бунт – бунт, за межами якого на неї чекає ПРАВДА про працівниць Інтернет-бізнесу. Але чи можливо розпочати нове життя після того, як твоє оголене тіло бачили тисячі чоловіків?..”

Анотація надана видавництвом.

Книга “Віртуалка” потрапила до премії Книга року ВВС-2012. Усього до нього увійшли 20 книжок.

Премія Книга року ВВС-2012 проходить у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Джерело: www.bbc.co.uk

партнери та спонсори