Філософія конкурсної номінації
Все частіше ми стикаємось із таким поняттям як інклюзія. Інклюзія (від Inclusion (англ.) – включення) – визначається як процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Тобто, іншими словами, за своєю сутністю інклюзія – це побудова комфортного сучасного суспільства з рівними можливостями для усіх громадян, незалежно від їхніх фізичних, психологічних та інших особливостей.
Ми пропонуємо долучитися до побудови суспільства рівних можливостей для усіх громадян через розвиток інклюзивної літератури.
Інклюзивна література – це література, орієнтована на формування
позитивного сприйняття інвалідності та особистого різноманіття.

Мета конкурсної номінації
Популяризація принципів рівності, поваги до прав людини, формування позитивного ставлення до інвалідності та особистого різноманіття в оповіданнях сучасних українських авторів.
Конкурсна номінація впроваджується у партнерстві з видавництвом «Видавничий центр «12» та проєктом «Інклюзивна література».

Основні принципи
Кожна людина має право побачити себе у книзі.
У фокусі творів можуть бути люди з інвалідністю, з особливостями розвитку, з особливими освітніми потребами, люди, які є вразливими у суспільстві через фізичний стан, стать, колір шкіри, національність, особисті уподобання тощо.
Інклюзивна література – це література не про інвалідність, а про особистість.

Правила
Надсилаючи оповідання, автор погоджується з цими Правилами та зобов’язується їх дотримуватись.
На Конкурс приймаються оповідання українською мовою до 20.000 знаків з пробілами. Від одного автора – один твір.
Бажано, щоб події були реалістичними та сучасними.
Жанр творів – оповідання.
Автор гарантує оригінальність свого твору.
До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо, а також твори, які брали або беруть участь в будь-яких конкурсах чи відборах до збірників, антологій і т. п. Вживання ненормативної лексики, закликів до насильства, національної нетерпимості забороняється.
Вік учасників конкурсу 18+.
У конкурсі оцінюється авторська майстерність, а не кількість персонажів з інвалідністю.

Вимоги до оформлення творів
Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:
· оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався,
· назву твору,
· кількість сторінок,
· номінацію (Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія»).
Твір друкуйте за допомогою комп’ютера на аркушах формату А4 (рекомендуємо зробити поля 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу). Шрифт має бути Times New Roman. Кегль 14. Міжрядковий інтервал — 1.
Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного).

ТВОРИ НА КОНКУРС ПОДАЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

Шановні автори! Цього конкурсного року ми пропонуємо вам спрощену систему подання конкурсних творів для участі в інклюзивній номінації  “Коронації слова” – Спецвідзнака “Інклюзивні оповідання “Terra інклюзія” . Заповніть реєстраційну форму.

Вона засвідчує вашу згоду з умовами конкурсу (розміщені на офіційному сайті “Коронації слова”) та підтвердження заяви на участь.

Уважно заповніть усі блоки реєстраційної форми та додайте файл з конкурсним оповіданням (назва файлу = назві твору, твір підписуєте творчим псевдонімом). Конкурсні твори приймаються до 1 березня 2022 року.

Свої запитання щодо конкурсу надсилайте на адресу koronatsiya.inclusion@gmail.com тема листа – Terra інклюзія.

Переможець отримує Диплом «Коронації слова» та разом із визначеними фіналістами спецвідзнаки стає автором збірки інклюзивних оповідань, отримує визначену кількість авторських примірників збірки, протягом року має промоцію від видавництва.

КІНЦЕВА ДАТА ПРИЙОМУ РУКОПИСІВ 1 березня 2022 РОКУ.

партнери та спонсори