Церемонія нагородження конкурсу «Гранд Коронація» і відзнаки «Золоті письменники України»

26.10.2021

30 жовтня о 20:00 відбудеться онлайн-церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Гранд Коронація» і оголошення лауреатів відзнаки «Золоті письменники України».

Трансляцію дивіться онлайн на youtube-каналі «Коронації слова» – https://www.youtube.com/channel/UC3bCiXma3F3rbgKHWMzxJug

Тож підписуйтеся на канал і зафіксуйте у записниках дату і час

 30 жовтня о 20:00

«Гранд Коронація» — це конкурс у якому раз на п’ять років змагаються  лауреати перших премій у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії», «Пісенна лірика» та «Проза для дітей». Вперше Гранд Коронація слова була проведена у 2010 році.

«Золоті письменники України» — українська літературна відзнака, започаткована у 2012 році. Вручається українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тис. примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу.

За словами Тетяни та Юрія, на започаткування нової нагороди їх надихнула «золота авторка» «Коронації слова» Люко Дашвар, сукупний наклад творів якої перевищив сто тисяч на той час.

партнери та спонсори