Коронація слова

13 миттєвостей «Коронації слова»

18.06.2013

Число «13» цьогоріч зовсім невипадкове в історії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Адже 2013 року найпрестижнішому конкурсу рукописів виповнилося знакових 13 літ, та й урочисту церемонію нагородження лауреатів було призначено саме на 13 червня. Як завжди, «Коронація слова» приємно дивує. Не бракувало гарних вражень і цього разу – миттєва доброчинна лотерея (я виграла сувенірну ручку «Regal» від Мистецької скарбниці), ретро-фотосесія «Сучасні автори в образі майстрів слова минулого», організована «Центром креативної фотографії», танцювальні майстер-класи від «Arthur Murray Dance Studio» і, звісно, наші лауреати й дипломанти, чиї імена розкривалися лише останньої миті на церемонії нагородження. До Вашої уваги 13 світлин-вражень із 13-ої «Коронації слова».

13 миттєвостей «Коронації слова»

Вже традиційна червона доріжка, на котрій зустрічали гостей. Як же відмовити собі у задоволенні сфотографуватися на такому яскравому тлі?)

13 миттєвостей «Коронації слова»

Тут же, у вестибюлі, натрапляємо на виставку світлин із фотопроекту «Сучасні автори в образі майстрів слова минулого». Українських письменників не впізнати: Володимир Лис – викапаний Марк Твен, Тимур Литовченко перетворився на Оноре де Бальзака, Міла Іванцова стала Фаїною Раневською, Валентин Тарасов – Мольєром, а Лада Лузіна – Сафо. Мені дістався образ української письменниці іспанського походження Наталени Королевої. Щиро вдячна «Центру креативної фотографії» за запрошення до проекту і незабутній досвід!

13 миттєвостей «Коронації слова»

На сцені розпочалася церемонія нагородження. Серед запрошених зірок бачимо Ольгу Фреймут – їй доручили нагородження переможців однієї з номінацій.

13 миттєвостей «Коронації слова»

Неперевершена Леся Мудрак цього разу відзначає Найепатажніший твір. Її вибір – поетична збірка львів’янки Уляни Дудок. Після натхненних слів пані Лесі одразу захотілося почитати збірку.

13 миттєвостей «Коронації слова»

Для вручення відзнак за кіносценарії запрошено харизматичного Віктора Андрієнка. Як бачимо, пан Андрієнко – справжній джентльмен, на фото закарбувалась одна із найзворушливіших митей церемонії нагородження.

13 миттєвостей «Коронації слова»

Не менш цікаво відбувалося і вручення «Золотого пістоля» – спецвідзнаки за Найкращий гостросюжетний роман від багаторазового лауреата конкурсу Андрія Кокотюхи. Спочатку нагороду отримує Олексій Волков, згодом Владислав Івченко за «Найкращого сищика імперії».

13 миттєвостей «Коронації слова»

Спеціальну відзнаку від ГО «Книжковий простір» і пропозицію публікації від видавництва «Нора-друк» отримує київська письменниця Наталка Шевченко за рукопис роману «Подвійні міражі». Так само щастить ужгородському письменнику Олександру Гаврошу – його «Закляте місто» хоче видати Іван Малкович, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

13 миттєвостей «Коронації слова»

Не залишилась без премії цьогоріч і наша Наталка Доляк (роман «Де трава зеленіша»). Спецвідзнаку за «Найкращий сатирично-гумористичний твір» від пана Олега Чорногуза вона ділить із киянином Валентином Тарасовим («Любий розпусник»).

13 миттєвостей «Коронації слова»

Феєрична Ілларія!!

13 миттєвостей «Коронації слова»

А от і дипломанти королівської номінації «Романи»! Їхні імена теж стали неабияким сюрпризом для гостей церемонії та членів журі. Це знаний письменник і художник Юрій Логвин («Мої дікамерони»), Василь Басараба («Страшний суд»), Сергій Лобода («Час Ліліт»), Олег Галетка («Гроші, Куба й література…»), Павліна Пришлюк («Заплакана Верона»). Особливо приємно бачити серед дипломантів молоду вінницьку письменницю Валентину Гальянову, відзначену 7 місцем за роман «Ходіння Туди й Назад» та минулорічну лауреатку Жанну Куяву (її роман «Із медом полин» у складі журі я оцінила для себе найвище).

13 миттєвостей «Коронації слова»

Друга і третя премії дістаються молодим вродливим жінкам: черкащанці Марині Троян за містичного «Обліковця» та киянці Тетяні Белімовій за драматичний «Київ-крапка-ua».

13 миттєвостей «Коронації слова»

Найочікуваніша мить усієї церемонії – пані Тетяна та пан Юрій от-от назвуть ім’я переможця…

13 миттєвостей «Коронації слова»

А от і наш переможець – молодий львівський письменник Богдан Коломійчук, автор історично-пригодницького роману «Людвисар», котрому цьогоріч пощастило найбільше. Вітаємо усіх переможців і бажаємо здійснення їхніх літературних мрій!)

Вікторія Гранецька

Джерело: Вікторія Гранецька (Офіційний сайт)http://koronatsiya.com

партнери та спонсори