Коронація слова

Учасниця журі “Коронації Слова” Ілларія читає рукописи конкурсу на природі

22.04.2013

Українська співачка Illaria, яка входить до складу журі літературного конкурсу “Коронація Слова”, любить читати надані їй рукописи авторів на природі. Про це вона повідомила на зустрічі з журналістами у стінах Arthur Murray Dance Studio, найбільшого світового танцювального бренду.

“Я відповідаю за поетичні тексти. Пам’ятаю, коли мені в руки давали величезний рукопис, то відчувала велику відповідальність. Бо часто мала відчуття, що от саме на цих сторінках – поезія, яка потім стане музичним хітом”.

Illaria зізналася, що часто зачитувалася рукописами-шедеврами.

“У мене таке було принаймні двічі. Саме тоді, коли їхала на природу. Тоді я сідала перед красивими краєвидами в тіні дерев. Відкривала сторінки і читала. Така романтична атмосфера допомагала краще сприйняти текст. Бо поезія – це те, що демонструє насамперед почуття. Із текстів дізнавалась навіть нові слова, нові літературні “повороти”. Такі не використовують навіть професійні поети. Отака багата на таланти наша Україна”.

Письменниця Вікторія Гранецька, яка у 2011 році здобула І премію “Коронації Слова”, тепер теж – одна з членів журі конкурсу.

“Щоб там не казали про цей конкурс і систему оцінювання, але все відбувається дуже прозоро. Жодного роману чи вірша тут не оминають. Більше того, по кожному рукопису учасник журі має дати розгорнуту відповідь, чому саме він вартий уваги. Враховують і кожну слабку сторону того, що написано”.

Роман, який не відзначили цього року, цілком може здобути першу премію наступного, запевнила Гранецька. “Кожен член журі має свої смаки, свої погляди. І всі члени журі змінюються щороку. Тому не варто розпачуватись, якщо рукопис лишили поза увагою. Надсилайте його ще раз. Матимете додатковий шанс заявити про себе”.

Під час заходу члени журі також розповіли про цікавинки, які покажуть в рамках 13-ої Церемонії нагородження Літературного Оскара. Вже стало звичним, що кожного року церемонія завершується танцями. Але цього разу відбулось нововведення – 25 квітня письменники будуть навчатися професійним танцям. Зможуть опанувати аргентинське танго, фокстрот, віденьський вальс, сальсу. На Церемонії додасться ще один танок – твіст.
Учасниця журі "Коронації Слова" Ілларія читає рукописи конкурсу на природі
Учасниця журі "Коронації Слова" Ілларія читає рукописи конкурсу на природі

Учасниця журі "Коронації Слова" Ілларія читає рукописи конкурсу на природі

Катерина ГОНЧАРОВА

Джерело: Gazeta.uahttp://koronatsiya.com

партнери та спонсори