Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Спецвідзнака Софії Філоненко за найкращу рецензію на «короновані» романи

На конкурс подаються рецензії українською мовою обсягом до 10 тисяч знаків на надруковані твори, які перемогли або отримали спецвідзнаки «Коронації слова» в номінації «Романи» від початку заснування (перелік див. на сайті Конкурсу http://koronatsiya.com/peremozhci/).

Рецензія повинна мати назву, після якої подається повний бібліографічний опис рецензованого роману за зразком:

Коломійчук Б. Небо над Віднем: роман і повість / Богдан Коломійчук. – Харків : Фоліо, 2015. – 203 с.

Текст рецензії може включати аналіз та оцінку жанрової своєрідності твору, сюжету й композиції, системи персонажів, мови і стилю, висвітлювати актуальність тематики й проблематики, ключові ідеї, місце роману у творчості автора і в контексті української та зарубіжної культури, розкривати загальні враження від твору, його переваги й недоліки. Рецензії можуть бути позитивними і негативними.

На конкурс подаються оригінальні тексти рецензій, які не порушують авторських та інших прав третьої сторони. Надсилаючи рецензію, автор або авторка дають згоду на її оприлюднення на сайті «Коронації слова» та в інших ЗМІ й соціальних мережах, використання в промоційних матеріалах Конкурсу без грошової винагороди.

Рецензію треба надіслати на електронну адресу sofil23@ukr.net до 1 березня 2019 року у вигляді прикріпленого файлу *doc або *docx, у темі листа зазначити: Рецензія_Прізвище рецензента.