Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Переможці

Відзнака Назва твору Автор Місто
ГРАНД
ГРАНД РОМАНИ Маріупольський процес Галина Вдовиченко Львів
ГРАНД КІНОСЦЕНАРІЇ  + CПЕЦІАЛЬНА-ВІДЗНАКА ВІД ГЕНЕРАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА ТЕЛЕКАНАЛУ 1+1 У зоні недосяжності Юлія Боднарюк Чернівці
ГРАНД П’ЄСИ Крим Сергій Васильєв Київ
ГРАНД ПІСЕННА ЛІРИКА Щоб ми жили Оксана Шеренгова Корсунь
Шевчен-
ківський
ГРАНД СПЕЦВІДЗНАКИ — корони надали меценати Ольга та Василь Семанчаки із Словаччини
ГРАНД Романи Щасливий Вікторія Гранецька Вінниця
ГРАНД Романи Небо над Віднем Богдан Коломійчук Львів
ГРАНД Романи — Сергій Іонушас, адвокат, директор юридичної фірми «Гелон» Вовчий місяць Олексій Волков Тернопіль
ГРАНД Кіносценарії Доповідна апостолові Петру Або Парадигма Юрія Іллєнка Віра Мельник Київ
ГРАНД Кіносценарії – Андрій Різоль, засновник, генеральний директор компані «ВАВІЛОН» Збірка короткого метру «Тлінь» Дмитро Сухолиткий-Собчук Київ
ГРАНД П’єси Лист до Султана Гарольд Бодикін Сімфе-
рополь
ГРАНД Пісенна лірика — Олексій Сергієнко — Департамент соціальної та гуманітарної політики Міністерства Оборони України. Молитва Анатолій Матвійчук Київ
ГРАНД Пісенна лірика — Марина Гримич, Доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, директор видавництва «Дуліби», член Канадської спілки етнологів Трьохсотий Тарас Антипович М.Київ

Корони для переможців надали меценати Ольга та Василь Семанчаки із Словаччини.

koronacia150

Переможці конкурсу «Коронація слова – 2015»

Відзнака Назва твору Автор Місто
Романи
І премія Вересові меди Надія Гуменюк м.Луцьк
ІІ премія Роман з містом Світлана Горбань, Наталія Лапіна м.Черкаси
ІІІ премія Хата на околиці села Петро Лущик Львівська обл.
Прозові твори для дітей
І премія Комп і компанія Анна Коршунова м. Суми
Кіносценарії – премії традиційно надано великим меценатом конкурсу, БОГДАНОМ  БАТРУХОМ
І премія Будинок «Слово» Любов Якимчук, Тарас Томенко м.Київ
ІІ премія Екс Ярослав Яріш Львівська обл.
ІІІ премія Капітан Матвій: у пошуках Стріли Петро Слесаренко м.Київ
Кіносценарії для дітей
І премія Вчорашній день Ольга Тарасова Харківська обл.
П’єси
І премія Із Тарасом — через морок Богдана Олександровська М. Суми
ІІ премія Жінки та снайпер Тетяна Киценко М. Київ
ІІІ премія Ось така провінційна історія Галина Ткачук-Поручник М. Львів
Правосуддя Єв Володимир Коваль М. Чернігів
П’єси для дітей
І премія Країна серйозних Марина Смілянець М. Київ
Пісенна лірика
І премія Між двома блокпостами Богдан Стельмах М. Львів
ІІ премія Осіннє танго Ганна Крушельницька М. Київ
ІІІ премія Тихою Світлана Дідух-Романенко М. Бориспіль
Пісенна лірика для дітей
І премія На старому горищі Володимир Шинкарук М. Житомир


Номінація Назва спеціальної
відзнаки
Назва твору Автор Місто
Спеціальні відзнаки
Роман Спеціальна премія від
Андрія Кокотюхи
«Золотий Пістоль» за Найкращий
гостросюжетний детектив
Tatoo.
Читання
по очах.
В`ячеслав
Dасильченко
Київ
Роман Спеціальна премія від
Міністра екології і природних ресурсів та
президента Фонду
«Успішна Україна» -Ігоря Шевченка
В.І.Н. Валентин
Терлецький
Запо-
ріжжя
Роман Спеціальна премія від мережі книгарень «Буква» Акваруім Олексій
Чупа
Макіївка
Роман Спеціальна премія від мережі книгарень «Буква» Бажання поверненню
не підлягають
Анна
Зубович
Чернівці
Роман Спеціальна відзнака від Дари Корній,
Тали Владмирової  «Українське сучасне фентезі»
Відунський
сокіл
Артур
Закордонець
Хмель-
ницька
обл.
Роман Спеціальна відзнака від Дари Корній,
Тали Владмирової  «Українське сучасне фентезі»
Алхімія
свободи
Ярина
Каторож
Львів
Роман Спеціальна відзнака «Найкращий твір
про кохання» спецвідзнака від Ніка Нікалео
та учасниць Львівського жіночого літературного клубу
Тріада.
Лабірин-
тами доль
Марія
Зубак
Київ
Роман Спеціальна відзнака Відкритий
міжнародний університет розвитку людини «Україна»
І глухота
впаде
Дарина
Гладун
Хмель-
ницький
Роман Спеціальна відзнака Вибір Видавця Ін’єкція у
вітрильник
Сергій
Мисько
Мико-
лаївська
обл.
Роман Спеціальна відзнака Вибір Видавця Тріанські рішкунці Василь
Тибель
Рівне
Роман Спеціальна відзнака від Лесі Москаленко
(туристичний журнал «Мандри»)
Солодка
ілюзія
життя
Олександр
Жовна
Кірово-
град
Роман Спеціальна відзнака Історія
трамвай-
чика
Валентина
Михайленко
Черні-
гівська
обл.
Роман Спеціальна відзнака Спеціальна відзнака
від Київського Національного Університету
Шевченка- професор Анатолій Ткаченко
Божа
вивірка
Тетяна
Пишнюк
Київ
Роман Спеціальна відзнака від Київського
Національного Університету Шевченка —
професор Анатолій Ткаченко
Остання
дорога
Богдан
Мельничук
Тернопіль
Роман Спеціальна відзнака від Київського
Національного Університету Шевченка —
професор Анатолій Ткаченко
Сновида Ольга
Мігель
Кірово-
град
Роман Спеціальна відзнака Злі лелеки Зінаїда
Луценко
Черкаська обл.
Роман Спеціальна відзнака від Надзвичайного
Посла Канади в Україні, Романа Ващука
Час Демона Петро
Дараманчук
Канада
Роман Спеціальна відзнака Надзвичайного
Посла Грузії в Україні, Михеїла Уклебі.
Велика
маленька
Грузія
Сашко
Сівченко
Київ
Роман Спеціальна відзнака від Департаменту суспільних комунікацій Київської міської ради Один
другу
Георгій
Пилипенко
Біла
Церква
Твір для дітей Спеціальна премія «Вибір Дітей» від Дитячої письменниці Лариси Ніцой, дитячого журі та партнера конкурсу Анатолія Євлахова Комп і компанія Анна
Коршунова
Суми
Твір для дітей Спеціальна відзнака Вибір Видавця «Час майстрів» Олега Симоненка Моя
класнюча
дівчинка
Марина
Павленко
Черкаська
обл.
Твір для дітей Спеціальна відзнака Вибір Видавця Жираф Жак, русалка
Кусалка та Бовтухась
Станіслав
Бондаренко
Київ
Твір для дітей Спеціальна відзнака від простору
Української дитячої книжки «Барабука» —
Тетяни Щербаченко
 
Я, трамвай  і зоопарк Кузько
Кузякін
Житомир
Кіносценарій Спеціальна відзнака Аліса усміхається Ірина
Тетера
М. Київ
Кіносценарій Сціальна відзнака Олени Голуб’євої —
«Коронація – анімація» за кращий короткометражний анімаційний фільм
Цокає час Марія
Ткачівська
Івано-
Фран-
ківськ
Кіносценарій Спеціальна відзнака від засновника книжкового Арсеналу, директора Мистецького Арсеналу Наталії Заболотної Таємниця фільму «Арсенал» Юрій
Васильович
Сорока
Київ
Кіносценарій Спеціальна відзнака Ідеальний пацієнт Олександр
Куманський
Кірово-
град
Кіносценарій для дітей Спеціальна відзнака Едуарда Ахримовича «УКРАНІМА» Команда 3-П Віталій Хало Київ
Кіносценарій для дітей Спеціальна відзнака Бешкетники Сценарне об’єднання «Скрінхауз» та Богдан Жолдак Київ
Пісенна лірика Спеціальна відзнака «Найкраща військова пісня» від начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України полковника Євгена Блискуна Ми солдати України Володимир Даник Черкаси
Пісенна лірика Спеціальна відзнака «Найкраща військова пісня» від начальника Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України полковника Євгена Блискуна Вставай, Українo на бій Олена Полянська Київ
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від Тамари Калінкіної Малює осінь твій портрет Ніна Шугніло Волинська
обл.
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від Олени Карпенко (Соломія) 9 грамів Володимир Шинкарук Житомир
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від депутата ВР Ірини Сисоєнко Молитва мамі Володимир Вакуленко-К. Харківська
обл.
Пісенна лірика Спеціальна відзнака засновниці і голови оргкомітету Міжнародного фестивалю «Терра поетіка» Лесі Мудрак Берегиня Ірина Хомин Львів
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від депутата ВР Ірини Сисоєнко Колискова матері Анатолій Ткаченко Київ
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від керівника координаційного центру допомоги учасникам АТО, Анатолія Свирида Я вірю! Анна Федєєва Біла
Церква
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від керівника координаційного центру допомоги учасникам АТО, Анатолія Свирида Дніпро перейшли батальйони Василь Басараба Рівне

 

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2014»

 

Відзнака Назва твору Автор Місто
Романи

1

І премія Вільний світ Тетяна Белімова м. Київ

2

ІІ премія Привид безрукого ката Андрій Процайло м. Львів

3

ІІІ премія Паничі Владислав Івченко м. Суми

4

Диплом Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва. Оксана Радушинська м. Старокостянтинів
Прозові твори для дітей

1

І премія Вітри великого лугу Олена Колінько м. Полтава
Кіносценарії

1

І премія Легенда про Сковороду Віра Мельник м. Київ

2

ІІ премія Егоїст повинен бути мертвим Олена Рубашевська м. Донецьк

3

ІІІ премія Спасена Марія Іван-Вячеслав Сергієнко м. Київ
Кіносценарії для дітей

1

І премія Комарик Юрій Васюк м. Чернігів
П’єси

1

І премія Батяри, брати батяри! Олексій Дроздовський м. Київ

2

ІІ премія Будинок милосердя Оксана Смола м. Баштанка

3

ІІІ премія Гільйотина Олесь Гриб м. Київ
П’єси для дітей

1

І премія Казка про казку Віктор Міроненко м. Рівне
Пісенна лірика

1

І премія Київська осінь Оксана Шеренгова м. Корсунь-Шевченківський

2

ІІ премія Україна росте без мами Вікторія Амеліна м. Львів

3

ІІІ премія Сліпий скрипаль Валентин Пащенко м. Запоріжжя

4

ІІІ премія «+29» Дарина Гладун м. Хмельницький

5

Дипломант Рідна потвора Наталія Ліщинська м. Львів

6

Дипломант Не вмію дихати без тебе Марія Ткачівська м. Івано-Франківськ

7

Дипломант Ти мила, рідна і чужа Омелян Мацьопа м. Бережани, Тернопільська обл..
Пісенна лірика для дітей

1

І премія Жаб’яча мова Чайкіна Тамара м. Кременчук

 

Номі-
нація
Назва
спеціальної
відзнаки
Назва
твору
Автор Місто
Спеціальні відзнаки
Роман Спеціальна
премія від
Андрія Кокотюхи
«Золотий пістоль»
за найкращий
гостросюжетний
твір
Винаходи дантиста Мейнарда Когтянц
Костянтин
м. Дніпро-
петровськ
Роман Спеціальна
відзнака
від фестивалю
фантастики
«Волкфон»
Попіл Корнейко Олександр м. Київ
Роман Спеціальна
відзнака
від фестивалю
фантастики
«Волкфон»
Ті що прокинулися Круть Юлія м. Київ
Роман Спеціальна
відзнака
від фестивалю
фантастики
«Волкфон»
Кілька років зими Терлецький Валентин м. Запоріжжя
Роман Спеціальна
відзнака за
психологічну
глибину та
розкриття
міжособистісних
стосунків
Дерево, що росте в мені Куява
Жанна
м. Київ
Роман Спеціальна
відзнака за
кращий твір
про кохання
Коли прокинешся Деркачова
Ольга
м. Івано-
Франківськ
Роман Спеціальна
відзнака за
вірність
історико-патріотичній
темі та її оригінальні
художні втілення
«В Темнім Лузі, за Дунаєм…», «З Україною в серці, з шаблею в руці», «Нехай лихо спить» Коцегуб
Юрій
смт. Нові
Санжари
Роман Спеціальна
відзнака
«Вибір міського
голови м. Львова»
Тамплієри Короля Данила Лущик
Петро
с. Сопошин,
Львівська
обл.
Роман Спеціальна
відзнака за
психологічну
глибину та
розкриття
міжособистісних
стосунків
На чужих вітрах Яворська
Ольга
м. Тур`є
Роман Спеціальна
відзнака від
юридичної фірми
«Гелон»
Листи з того світу Бутинець
Сергій
м. Черво-
ноград
Роман Спеціальна
відзнака за
кращий твір
про маму від
порталу
«Жінка УКРАЇНКА»
Енна Гуменюк
Надія
м. Луцьк
Роман Міжнародний
вибір
Великі Собачичі Мельник
Тетяна
м. Бонн
Роман Міжнародний
вибір
Вільні стосунки Левченко
Віктор
м. Київ
Роман Міжнародний
вибір
Поза межею досяжності Данильчук Людмила м. Перво-
майськ,
Миколаївська
обл.
Роман Міжнародний
вибір
Поверни мене в Японію Іванцова
Галина
м. Київ
Роман Міжнародний
вибір
Привид минулого Ясіновська
Наталія
м. Черкаси
Роман Міжнародний
вибір
Вічність на продаж Бондаренко
Тарас
м. Львів
Роман Міжнародний
вибір
Ефемерія Олендій
Леся
Ispra (Varese), Італія
Роман Міжнародний
вибір
Пробач Марцело! Андрусів
Вікторія
м. Ужгород
Роман Вибір
видавця
Звичайник Мусіхіна
Лілія
м. Тернопіль
Роман Вибір
видавця
Чорна дошка Наталія
Доляк
м. Вінниця
Роман Вибір
видавця
Діти риб Євген
Положій
м. Суми
Роман Вибір
видавця
Бидлоград Галетка
Олег
м. Кривий Ріг
Роман Вибір
видавця
Факір В’ячеслав Васильченко м. Київ
Роман Вибір
видавця
Зорі, що купаються в річці (Розколоте небо) Талан
Світлана
м. Сєвєро-
донецьк,
Луганська
обл.
Роман Вибір
видавця
Діти любові Бондарук
Ірина
м. Ірпінь
Роман Вибір
видавця
Зорі, що купаються у річці Світлана
Талан
м. Сєвєро-
донецьк,
Луганська
обл.
Твір для дітей Міжнародний
вибір
Початок Іванова
Кристина
м. Київ
Твір для
дітей
Міжнародний
вибір
Невдаха Доломан
Анна
м. Нікополь, Дніпро-
петровська
обл
Твір для
дітей
Міжнародний
вибір
«Бусько з капустою на порозі», «Уродини у Крокі» Надія
Репета
Стокгольм, Швеція
Твір для
дітей
Вибір
видавця
Перо ангела Ірина
Хомин
м. Львів
Твір для
дітей
Вибір
видавця
Читотинь Анна
Багряна
м. Київ
Твір для
дітей
Вибір
видавця
Самійло Яріш
Ярослав
с. Ралівка
Твір для дітей Вибір
видавця
Росли груші на вербі Кузьменко
Дмитро
м. Житомир
Кіно-
сценарій
Спеціальна
відзнака від
компанії «b&h»
Брат Іван
Підгірний
Київська обл., Макарівський
район
Кіно-
сценарій
Спеціальна
відзнака від
форуму видавців
Легенда про Сковороду Мельник
Віра
м. Київ
Кіно-
сценарій
Спеціальна
відзнака від
фонду
Терези Яценюк
Легенда про Сковороду Мельни
Віра
м. Київ
Кіно-
сценарій
Вибір
режисера
Криївка №9 Райнюк
Віталій
м. Рівне
Кіно-
сценарій
Вибір
режисера
Троянда вітрів Старченко
Віталій, Тубальцева Надія
м. Дніпро-
петровськ
Кіно-
сценарій
Вибір
режисера
Тайфі Завгородній Геннадій м. Дніпро-
петровськ
П’єса Спеціальна
відзнака «Віримо»
Біда мине Бодикін Гарольд м. Сімфе-
рополь
П’єса Вибір
режисера
РОТ Білан Михайло с. Айкаван,
АР Крим
Пісенна
лірика
Спецвідзнака
за кращий твір
на військову
тематику
Лукавий Гетьман Монастирний Василь м. Перво-
майськ
Пісенна
лірика
Спецвідзнака
за кращий твір
на військову
тематику
Батько-отаман Мельничук Богдан м. Тернопіль
Пісенна
лірика
Спеціальна
відзнака за
кращий твір
про маму
Мати Федоришин Ірина м. Львів
Пісенна
лірика
Спеціальна
відзнака від
міжнародного
поетичного
фестивалю
«Тера Поетіко»
Хабібійок Атанайя м. Київ
Пісенна
лірика
Спеціальна
відзнака
Присвята Володимиру Івасюку Спасиба Світлана с. Герма-
нівка, Київська
обл.
Пісенна лірика для дітей Спеціальна
відзнака від
Народного вокально-
хореографічного
ансамблю «Зернятко»
Під крилом у казки Собалєвська Світлана м. Житомир
Пісенна лірика для дітей Спеціальна
відзнака від
Народного вокально-
хореографічного
ансамблю «Зернятко»
Домовик-Домовичок Сергій Сірий м. Тернопіль
Пісенна лірика для дітей Спеціальна
відзнака за
найкраще віршоване
оповідання
Зустріч у Лузі Надія Гуменюк м. Тернопіль
Пісенна лірика для дітей Спеціальна
відзнака за
найгумористичніший
дитячий вірш
Хто загубився Наталія Бонь м. Золото-
ноша
Пісенна лірика для дітей Спеціальна
відзнака від
web-порталу «Світ мам»
Абетка доброти Марія Дяченко м. Запоріжжя
Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від голови всеукраїнської Громадської організації «Дитинство» Птаха Див Олег Чорногуз м. Київ
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від міжнародного поетичного фестивалю «Тера Поетіко» Сон, Прага Володимир
Вакуленко
м. Комарно
(Львівська обл.)



Переможці конкурсу «Коронація слова — 2013»

Відзнака Назва твору Автор Місто
Романи

1

І премія Людвисар Богдан Коломійчук м. Львів

2

ІІ премія Обліковець Марина Троян м. Золотоноша, Черкаська обл.

3

ІІІ премія Київ-крапка-ua Тетяна Белімова м. Київ

4

Диплом Страшний суд Василь Басараба м. Рівне

5

Диплом Із медом полин Жанна Куява м. Київ

6

Диплом Мої дікамерони Юрій Логвин м. Київ

7

Диплом Ходіння Туди й Назад Валентина Гальянова с. Лука-Мелешківська, Вінницька обл.

8

Диплом Гроші, Куба й література… Олег Галетка м. Кривий Ріг

9

Диплом Час Ліліт Сергій Лобода м. Обухів, Київська обл.

10

Диплом Заплакана Верона Павліна Пришлюк м. Львів
Прозові твори для дітей

1

І премія Айхо Оршуля Фариняк м. Луцьк

2

Диплом Магічне озеро Юлія Єфанова м. Київ

3

Диплом Янголи Києва Софія Коврига м. Дніпропе- тровськ

4

Диплом Слід Сіроманця Сергій Кремець с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.

5

Диплом Закляте місто Олександр Гаврош м. Ужгород
Кіносценарії

1

І премія Юля намалює краще Олексій Ганзенко с. Владиславка, Київська обл.

2

ІІ премія Він. Вона. Львів. Андрій Тимчишин м. Львів

3

ІІІ премія Три людини, два світи Христина Погоржельська м. Львів

4

Диплом Будь моїм татом Світлана Лубянська м. Київ

5

Диплом Ліфт Святослав Костюк, Віталій Войцещук м. Львів

6

Диплом Хазяїн зони «Ч» Олександр Есаулов м. Ірпінь, Київська обл.

7

Диплом Життя — інше Каміла Зореславська м. Львів
Кіносценарії для дітей

1

І премія Гудзи-Мудзи Королева Країни Загублених Гудзиків Лана Ра м. Київ

2

Диплом Шкільна лінійка Дмитро Сухолиткий-Собчук м. Чернівці

3

Диплом BEST друг Володимир Бистрих м. Хмельницький

4

Диплом Три горошини для Котигорошка Надія Симчич м. Київ

5

Диплом Дзьобик Світлана Лубянська м. Київ
П’єси

1

І премія Золотий поріг Надія Тубальцева м. Дніпропетровськ

2

ІІ премія Каньйон Людей або ж Дворище Дмитро Єльніков м. Львів

3

ІІІ премія Моя Монро Віктор Рибачук м. Київ

4

Диплом Аеробіка для обличчя Любов Якимчук м. Київ

5

Диплом Селюки Василь Мельник м. Чернівці

6

Диплом Погорілий Театр Мирослав Лаюк с. Смодана, Івано-Франківська обл.
П’єси для дітей

1

І премія Цап-цар Володимир Читай м. Львів

2

Диплом Хто така Мокоша? Ольга Тарасова м. Лозова, Харківська обл.

3

Диплом Чотири чарівні перлини Галина Шулим, Богдан Мельничук м. Тернопіль

4

Диплом Скажений Вовк і Мертвий Боцман або Чи стане Ефемерка королевою? Володимир Шейко м. Київ

5

Диплом Пісня рідного краю Алла Бінцаровська м. Тернопіль

6

Диплом Теремок Інга Загородня м. Звенигородка, Черкаська обл.
Пісенна лірика

1

І премія Три сльози — три жарини Євгеній Цимбалюк смт. Млинів, Рівненська обл.

2

ІІ премія Спалах Світлана Дідух-Романенко м. Бориспіль, Київська обл.

3

ІІІ премія Любові не буває забагато Андрій Павловський м. Київ

4

Диплом Шоколад Тала Пруткова м. Київ

5

Диплом Дівчина-Царівна Євгенія Бондар м. Черкаси

6

Диплом Пластилінова Країна Наталка Ліщинська м. Львів

7

Диплом Не мені Тетяна Череп-Пероганич м. Київ
Пісенна лірика для дітей

1

І премія Усмішка матусі Алла Бінцаровська м. Тернопіль

2

Диплом Неохайний жук Світлана Дідух-Романенко м. Бориспіль, Київська обл.

3

Диплом Каштанчики Аліса Латанська м. Київ

4

Диплом Сороконіжка Катерина Глущенко м. Лозова, Харківська обл.

 

Номінація Назва спеціальної відзнаки Назватвору Автор

Місто

Спеціальні відзнаки
Роман Спеціальна відзнака від Андрія Кокотюхи за Найкращий гостросюжетний твір (детективний, пригодницький, авантюрний, трилер, горор) «Золотий Пістоль» Кращий сищик імперії Владислав Івченко м. Суми
Роман Спеціальна відзнака за ексклюзивний роман від готелю «Брістоль» Притулок для прудкого біса Вячеслав Васильченко м. Київ
Роман Спеціальна відзнака за найкращий твір на історико-патріотичну тематику від КНУ ім. Т.Г. Шевченка Монети для патріарха Костянтин Когтянц м. Дніпропе- тровськ
Роман Спеціальна відзнака від ГО «Книжковий простір» Подвійні міражі Наталка Шевченко м. Київ
Роман Спеціальна відзнака за сатирично-гумористичний твір від Олега Чорногуза Де трава зеленіша Наталка Доляк м. Вінниця
Роман Спеціальна відзнака за сатирично-гумористичний твір від Олега Чорногуза Любий розпусник Валентин Тарасов м. Київ
Роман Спеціальна відзнака від МБФ «Здоров’я украънського народу» в рамках проетку «Відродження української поштової листівки» Краще так Анна Багряна Республіка Македонія; м. Київ, Україна
Твір для дітей Спеціальна відзнака від Повітро- плавальної Компанії «СПАРТ-АЕРО» » за твір для дітей , сертифікат «Політ на повітряній кулі» Пірат Сергій Куцaн м. Звенигородка, Черкаська обл.
Твір для дітей Спеціальна відзнака від дитячого журналу «Котя» Історії з чаюванням Дмитро Кузьменко м. Житомир
Твір для дітей Спеціальна відзнака Посольства Федеративної Республіки Німеччина в України за твір для дітей Королівський подарунок Тетяна Мельник м. Бонн, Німеччина; м. Київ, Україна
Твір для дітей Спеціальна відзнака від Сергія Конюшка Козацька сила Ярослав Яріш с. Ралівка, Львівська обл.
Твір для дітей Спеціальна відзнака від Всеукраїнського фонду «Обдаровані діти — майбутнє України» Роденія, або подорож за веселку Надія Гуменюк (Лис) м. Луцьк
Кіносценарій для дітей Спецвідзнака від Ольги Масалітіної Шкільна лінійка Дмитро Сухолиткий-Собчук м. Чернівці
П’єса Спеціальна відзнака за найкращий твір на історико-патріотичну тематику від КНУ ім. Т.Г. Шевченка Слава героям Павло Ар’є м. Кельн, Німеччина
П’єса Спеціальна відзнака від Київського академічного Молодого Театру Випадок з текстом Любов Липовська, Ігор Липовський м. Калуш, Івано- Франківська обл.
П’єса для дітей Спеціальна відзнака від Національного педагогічного університету імені м. П. Драгоманова за Найкращий твір з навчально-виховними мотивами Золота пам’ять Олександра Кравченко (Девіль) м. Дніпропе -тровськ
Пісенна лірика Спеціальна відзнака від Лесі Мудрак за Найепатажніщий твір Збірка Уляна Дудок м. Львів
Пісенна лірика Спеціальна відзнака «Вибір композитора» від Анатолія Матвійчука Прощання із соловейком Євгеній Цимбалюк смт. Млинів, Рівненська обл.
Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від МБФ «Мистецька скарбниця» Молитва за сім’ю Богдан Мельничук м. Тернопіль
Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від Народного вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» за збірку пісенної лірики для дітей Збірка Олена Полянська м. Київ
Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від Міжнародної громадсько організації «Жінка ІІІ тисячоліття» за збірку колискових для дітей Збірка Наталія Лобас м. Тернопіль
Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від Росави за колискову Колискова донечці Олексій Могиленко смт. Володарськ- Волинський, Житомирська обл.


Вибір видавця

  • «Казки для слухняних малят». Дара Корній (видавництво «Український пріоритет»)
  • «Любові полум’я» (подавався на конкурс під назвою «Стрибок у безодню»). Ніка Нікалео (видавництво «Аверс»)
  • «Я, Миколайко…». Зінаїда Луценко (видавництво «Твердиня»)

Переможці конкурсу «Коронація слова-2012»

  • РОМАНИ

1 Премія
Вві сні і наяву, або Дівчинка на кулі . Ольга Слоньовська (м. Івано-Франківськ)

2 Премія
Необдумана Міловиця. Зінаїда Луценко (смт. Цибулів, Черкаська обл.)

3 Премія
Гра в паралельне читання. Міла Іванцова (м. Київ)

Дипломанти
Гастарбайтерки, або берлінський джайв. Наталка Доляк (м. Вінниця)
Не вурдалаки. Світлана Талан (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.)
В Темнім Лузі, за Дунаєм.  Юрій Коцегуб (смт. Нові Санжари, Полтавська обл.
Крамниця щастя. Анастасія Шевердіна (м. Луганськ)
Загублена мама Веселої . Дана Дідковська (м. Київ)
Капітан Алоїз. Олександр Гаврош (м. Ужгород)
Реф’юджи. Наталка Доляк (м. Вінниця)

  • ПРОЗОВІ ТВОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія
Ліга непарних шкарпеток. Галина Вдовиченко (м. Львів)

1 премія
Все починається в тринадцять. Валентин Корнійович Бердт (м. Харків)

Дипломант
Обережно, діти! Марія Ткачівська (м. Івано-Франківськ)

  • КІНОСЦЕНАРІЇ

1 Премія
Джульєтти. Надія Кошман (м. Київ)

2 Премія
Біженка. Наталка Доляк (м. Вінниця)

2 премія
Прапори свободи. Ілля Книш (м. Луганськ)

Дипломанти
Гніздо горлиці . Василь Мельник (м. Чернівці)
Одного разу на Дикому Сході. Владислав Івченко (м. Суми)
Гульнарa. Геннадій Завгородній (м. Дніпропетровськ)
Родом з Городка. Ярослав Яріш (с. Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл.)

  • КІНОСЦЕНАРІЇ ДЛЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія
Карпатський кротон. Віктор Андрієнко, Ігор Письменний (Україна, Росія)

Дипломант
Мережина. Лана Ра(м. Київ)

  • П’ЄСИ

1 Премія
Кінець епохи вишневих садів. Надія Симчич (м. Київ)

2 Премія
Хліб по воді. Василь Босович (м. Львів)

3 Премія
Житіє Діогена Коринфського і Пінзеля Бучацького. Мирослав Лаюк (м. Київ)

Дипломанти
Алхімія Карла ХІІ, короля Швеції . Олег Миколайчук (м. Київ)
Ніч вовків. Олександр Мірошниченко (драматургічний псевдонім Олександр Вітер) м. Київ
Заручники. Василь Трубай (с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.)

  • П’ЄСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія
Лісова царівна і Зорегляд. Катерина Цимбаліст (м. Київ)

Дипломанти
Принцеса Фінеса та її друзі. Анна Коршунова (м. Суми)
Кольори життя. Катерина Аксьонова (м. Львів)
Гора щастя. Неля Шейко-Медведєва (м. Київ)
На галявині та в підземеллі. Богдан Мельничук, Галина Шулим (м. Тернопіль)
Навчи мене співати. Анна Багряна (м. Київ, Україна та Республіка Македонія)

  • ПІСЕННА ЛІРИКА

1 Премія
Колискова сину. Анатолій Матвійчук (м. Київ)

2 Премія
Блюз кавового фусу. Ігор Жук (м. Київ)

3 Премія
Нез’єднанні. Світлана Дідух-Романенко (м. Бориспіль, Київська обл.)

Дипломанти
Матінко-зозуленько. Любов Васильєва (м. Кременчук, Полтавська обл.)
Харакірі. Валентина Гальянова (с. Лука-Мелешківка, Вінницька обл.)
Несказані слова. Галина Березюк (м. Радехів, Львівська обл.)
А донечка моя уже дівча. Галина Ткач (м. Київ)
Спить жінка в мене на плечі. Омелян Мацьопа (с. Шибани, Бережанський р-н, Тернопільська обл.)
Музика. Марія Влад (м. Київ)
Кохаю. Оксана Ящук (м. Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл.)
Весільний вальс.  Валерій Фурса (м. Миколаїв, Львівська обл.)

  • ПІСЕННА ЛІРИКА ДЛЯ ДІТЕЙ

1 Премія
Рак. В’ячеслав Кукоба (м. Київ)

Дипломанти
Грибочок-господарик. Оксана Радушинська (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.)
Веселий Дощик. Наталія Демeрс (м. Київ)
Бабин котик. Роман Кусень (м. Львів)

  • СПЕЦВІДЗНАКИ

Спеціальна відзнака за найкращий історико-патріотичний твір: Червоний. Андрій Кокотюха (м. Київ)

Спеціальна відзнака за твір: Ти прости мені все горе… Я любив… Гарольд Бодикін (м. Сімферополь)

Спеціальна відзнака за унікальність висвітлення героя в документальному фільмі: Будинок, який побудував Лук’ян.Олександр Рожен (м. Київ)

Спеціальна відзнака за найкращий твір на тему мандрів і подорожей: БОТ. Макс Кідрук (м. Київ)

Спеціальна відзнака за найкращий еротичний твір: Курва. Христина Лукащук (м. Львів)

Спеціальна відзнака за ексклюзивний жіночий твір: Нічниця. Жанна Куява (с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.)

Спеціальна відзнака від австрійського культурного форуму за твір: Віртуалка. Ірися Ликович (м. Відень, Австрія)

Спеціальна відзнака за гумористичний твір: Казка-притча про Нетака. Олег Чорногуз (м. Київ)

Спеціальна відзнака за соціально-психологічний твір: Серце гарпії. Марина Соколян (м. Київ)

Спеціальна відзнака за гумористичний твір: Тоталізатор. Олександр Куманський (м. Київ)

Вибір видавця:
Хмарочос.  Валентин Терлецький (м. Запоріжжя)
Кровна мста. Ярослав Яріш (Вибір видавців у конкурсі «Коронація слова – 2012», КСД)
Зворотній бік світла. Дара Корній (Вибір видавців у конкурсі «Коронація слова – 2012», КСД)
Блукаючий народ. Олександр Гаврош (Вибір видавців у конкурсі «Коронація слова – 2012», Нора-Друк)
Пустоцвіт. Олена та Тимур Литовченки (Вибір видавців у конкурсі «Коронація слова – 2012», Фоліо)
Олюднені . Христина Лукащук (Вибір видавців у конкурсі «Коронація слова – 2012», АРС)

Переможці конкурсу «Коронація слова-2011»

  • Номінація «РОМАНИ»

І Премія
Мантра-омана, Вікторія Гранецька (Вінниця)

ІІ Премія
Три таємниці Великого озера, Наталія Тисовська (Київ)

ІІІ Премія
Стовп самодержав’я, або 15 справ Івана підіпри гори (спогади службовця царської охранки), Юрій Камаєв Владислав Івченко (Суми)

Дипломанти
Янгол у сірому, Надія Гуменюк Луцьк
URBAN STRIKE, Антон Кушнір Київ
Хліб із хрящами, Михайло Бриних Київ
«Щастя тим, хто йде далі», Світлана Талан, Сєвєродонецьк
Конфлікт крові, Наталія Манько м. Комсомольськ Полтавська обл.
Напарник, Марія Маслєчкіна Чернігів
Пасифая, Ігор Михайлин м. Мерефа Харківська обл.

Вибір видавців
«Ключі від ліфта»,  Міла Іванцова (Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»)
«Тому, що ти є», Дара Корній  (Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»)
«Русалонька з 7-В в тенетах лабіринту», Марина Павленко (Видавництво «Теза»)
«Війна і ми», Сергій Пантюк  (Видавництво «Ярославів вал»)

  • Для дітей до 6 років

1 Премія
Терезка з Медової печери Наталя Пасічник м. Теребовля Тернопільська обл.

Дипломанти
«Зірочка» Світлана Кедик, м. Виноградів Закарпатська обл.
«Збірка казок» Ольга Тарасова, м. Лозова Харківська обл.
«Страшне страховисько» Ляля Ніцой, Київ

  • Для дітей 7-12 років

1 Премія
«Зелен день або Чарівні русалчині коралі». Оксана Радушинська м. Старокостянтинів Хмельницька обл

Дипломанти
«Казки Місяця». Марина Чайка м. Харцизьк Донецька обл
«Китеня Тимко та Капітан Теревенько». Еліна Заржицька Дніпропетровськ

  • Для дітей 13-18 років

1 Премія
Перемагаючи долю Олександр Зубченко м. Вишгород Київська обл.

Дипломанти
«Затока» Галина Романенко м. Боярка Київська обл.
«Мій друг — янгол» Ольга Василюк Київ
«Несподівані скарби» Василь Щеглюк Львів
«Зоряна Електричка» Олександр Есаулов м. Ірпінь Київська обл.
«Пригоди Ясі Захмарної, або Реліквія чарівного лісу» Олександр Коваленко, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровська обл.
«Діти і Пасерб» Наталія Ліщинська, Львів

  • КІНОСЦЕНАРІЇ

Спеціальна відзнака
Садок Вишневий… Ірен Роздобудько, Олесь Санін Київ

1 Премія
«Борода» Дмитро Сухолиткий-Собчук, Чернівці

2 Премія
«Перше вересня» Алла Тютюнник Херсон

3 Премія
«Вулкан» Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко, Алла Тютюнник Київ та Херсон

Дипломанти
Німб над грішною головою Марина Кучеренко, Володимир Владико, Київ
Рикошет Сергій Лобода, м. Пологи Запорізька обл
Солов’ї, солов’ї… Рожен Олександр, Рожен Пилип, Київ
Львів’янка Андрій Тимчишин, Львів
Переможці, або В бій ідуть одні дівчата (Третя частина) Віталій Райнюк, Рівне

  • Для дітей

1 Премія
Острів здичавілих свиней Євген Чвіров м. Енергодар Запорізька обл.

Дипломант
«Відлуння» Тетяна Винник, м. Ніжин Чернігівська обл.
Тимош. Хлопчик, який ніколи не зачісувався Ольга Войтенко Київ

  • П’ЄСИ

Велика сцена

1 Премія
Віктор, або Чорнобильська дитина Сергій Васильєв Київ

Дипломант
«Шекспір як ви та я» Станіслав Росовецький, (Київ)
Дорога до раю Ярослав Верещак Київ

Експериментальна та камерна сцена

1 Премія
Людина у підвішеному стані Павло Ар’є м. Кельн (Німеччина)

Дипломант
Гастарбайтерські сезони Наталія Доляк Вінниця
Державні немовлята Ярослав Свиридов Харків

Для дітей

1 Премія
Цирк Івана Сили Олександр Гаврош Ужгород

Дипломант «Метлик і свічка» Винник Тетяна, м. Ніжин Чернігівська обл.
Пригоди в заповіднику Людмила Курченко Київ
Свято зірки, або бажання, здійснись! Надія Симчич, Київ

  • ПІСЕННА ЛІРИКА

Спеціальна відзнака
Вітри Марія Влад Київ

1 Премія
Скляний звіринець Ірина Цілик, Київ

2 Премія
Навіщо я? Юлія Мусаковська Львів

3 Премія
Подаруй мені сон Катерина Танчак Івано-Франківськ

Дипломант
Лист до Італії Ігор Жук Київ
Захисти Світлана Романенко м. Бориспіль Київська обл.
Ефект Плацебо Ярослав Старовірець Київ
Романс Надія Ватолкіна Київ
Придивись навкруги Оксана Михальчук Київ
Осінній романс Наталія Бонь м. Золотоноша Черкаська обл.
Гра Ганна Чоботар Київ

Для дітей до 6 років

1 Премія
Я у мами помічниця Микола Грабовський Київ

Дипломант
Три коники Ольга Пенюк-Водоніс Олена Пархомчук м. Сокаль Львівська обл. та Київ
Жабенятко Ігор Коваленко м. Сміла Черкаська обл.
Мій перший урожай Маргарита Меденці м. Мукачево Закарпатська обл.

Для дітей 7-12 років

1 Премія
Равлик Каріна Лінова Київ

Дипломант
Вишиваю рушничок Ніна Шугніло с. Грив’ятки Ковельський р-н. Волинська обл.
Сяють весело зірки (колядки) Зоя Ружин Київ

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2010» та «Гранд Коронація слова — 2010»

ГРАНД РОМАНИ
«СТОЛІТТЯ ЯКОВА» Володимир Лис  Луцьк

ГРАНД КІНОСЦЕНАРІЇ
«АТЕСТАЦІЯ»  Юлія Боднарюк  Чернівці

ГРАНД П’ЄСИ
«КАР’ЄРА»  Валентин Тарасов   Київ

  • Номінація «РОМАНИ»

І Премія
Із сьомого дна  Ярослава Бакалець Село Ралівка, Самбірського р-ну, Львівської обл.

ІІ Премія
Орлик, син Орлика Тимур Литовченко Київ

ІІІ Премія
Гонихмарник  Дара Корній (Мирослава Замойська) Львів

Дипломанти 
По дорозі на Фреюнг  Наталія Кудря місто Локмарія, острів Бель-іль-ан-мер, Франція
Арахнофобія  Юрій Сорока Хмельницький
У пошуках Оґопоґо  Леся Воронина Київ
Тринадцята жінка Фрейда  Лілія Бондаренко Миколаїв
Розвідбат  Олександр Лопатенко м. Дубно, Рівненської обл.
Кінець гламуру або Dolce Vita Вероніка Хідченко Львів
1 000 000 $ Артем Антонюк Суми

Вибір видавців
Рутенія Віталій Климчук Вітражі, Міла Іванцова

  • Номінація «ПІСЕННА ЛІРИКА ПРО КОХАННЯ»

І Премія
Стояли поруч Володимир Шинкарук Житомир

ІІ Премія
Лист Ігор Жук Київ

ІІІ Премія
Гравітація Тала Пруткова Київ

Дипломанти
Коломия-Чернівці-Станіслав-Тернопіль Володимир Кузь Чернівці
Золоте весілля Георгій Даценко Київ
Столик на двох Анатолій Кичинський Херсон
Абетка Людмила Савчук Хмельницький
День, поки ти … Тала Пруткова Київ
Я випала з життя Тетяна Винник, м. Ніжин, Чернігівської обл.
Наївна пісня Ігор Жук Київ
Привітаноньки Іляна Корнєєва Київ

  • Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І Премія
Креденс Ія Мислицька, Валентин Васянович Київ

ІІ Премія
Ляхова криниця Едуард Богуш Київ

ІІІ Премія
Московський Клондайк Володимир Ткаченко м. Сміла, Черкаської обл.

Дипломанти
Псих з «Аляски» Сергій Бутинець м. Червоноград, Львівської обл.
Президент Ігор Козир Запоріжжя
Апостольські відвідини Олексій Тімофеєв Київ
Гайя Олена Макаренко Київ
Як заволодіти чарівною білявкою Наталія та Олександр Астремські, Київ

  • Номінація «П’ЄСИ»      

І Премія
На прізвисько Цинцінат Едуард Богуш Київ

ІІ Премія
Реквієм для кларнета без оркестру Богдан Мельничук, Олег Мосійчук Тернопіль

ІІІ Премія
Віщий сон, або Мудрий Іванко Богдан Мельничук, Володимир Фроленков Тернопіль

Дипломанти
Амбасада Людмила Богата село Ручки, Гадяцького р-ну, Полтавської обл.
Перверсія Катерина Аксьонова Львів
Фігура a-la Синді Кроуфорд, або Таємниця нев’янучої вроди Вікторія Мельник Краматорськ, Донецької обл.
Майстер Анастасія Шевердіна Луганськ
Соло з полонини Тетяна Гаркуша Київ

Дипломанти
«Вибір видавців-2010»

Комашина тарзанка, Наталка Сняданко Твоя дитинка, Ірися Ликович Дивна така любов, Анна Багряна

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2009»

  • Номінація  «РОМАНИ»

I премія: Замок Гербуртів (Тамдевін) — Галина Вдовиченко

II премія: Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії — Максим Кідрук

III премія: Іван Богун — Юрій Сорока

Дипломанти:
Переможців не судять — Олександр Есаулов
Мій друг Юрко Циркуль та інші — Валентин Бердута
Надія: сплутані пазли — Світлана Горбань, Наталя Лапіна
Яскраве життя і надзвичайні пригоди Зоряної Мальви — Владислав Івченко
Мрійні небокраї  — Петро Дараманчук
Віч-на-віч — Ростислав Мусієнко
Via Combusta (Випалений шлях) — Маріанна Маліна

Дипломанти «Вибір Видавців-2009»:
РАЙ. Центр — Люко Дашвар або Ірина Чернова
Святий Йосиф Обручник (Роман про Святу Родину) — Марія Влад
Сім днів і вузол смерті, Сергій Пантюк
От я вся — я свято, Станіслав Бондаренко
Отто, Принц Львівський, Олекса Росич Рожевий і ще раз рожевий, Христина Лукащук
Потойбічна суперниця, Михайло Рошко
Світ тримається на … , Людмила Іванцова

  • Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ»

I премія: Фросина любов — Віктор Абузяров

II премія: Оксана — Олександр Денисенко

III премія: Страхорама — Наталія Шевченко, Олександр Шевченко

Дипломанти:
Острів Крір — Олена Негреску
22-24 — Роман Бондарчук, Алла Тютюнник, Дар’я Аверченко
Форма життя — Ганна Костильова, Олег Гаєнко,
Ідея — Ігор Стеколенко
Правила мінус — Олександр Жовна Деменція — Наталія Шевченко, Олександр Шевченко

  • Номінація «П’ЄСИ»

I премія: Червона свитка — Гарольд Бодикін

II премія: Веселкове диво — Марія Баліцька

III премія: Несамовиті — Надія Ковалик

Дипломанти:
Вбити наречену — Ірен Роздобудько
Батьківська хата — Іван Нагірняк
Переступи поріг — Леся Білик, Леонід Білик
Трагікомедія — Остап Соколюк
Прозорий будинок — Ольга Рекетенець, Наталя Топіха

  • Номінація  «ПІСЕННА ЛІРИКА ПРО КОХАННЯ»

I премія: Осінній кіберпанк — Тарас Антипович

II премія: Я буду тебе чекати — Оксана Михальчук

III премія: Я шепотіла… — Олеся Сінчук

Дипломанти:
Дощі — Наталія Котович
Я вірю в тебе… — Галина Ярема
Осінній романс — Валентина Романенко
Подорож по дахах — Юрій Волощак
Романс байдужості — Ігор Жук

Дипломанти Вибір Композиторів:
Виший мені, мамо! — Олександра Самарцева
SMS-кохання — Віталій Перетятько
Зимова казка — Юрій Кисіль
Лювлю цю мить — Петро Сорока

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2008»

  • Номінація  «РОМАНИ»

I премія: Острів Сильвестра — Володимир Лис

II премія: Дорога, або афганське рондо — Марія Маслєчкіна

III премія: За Габією або усупереч забобонам (Етимологія крові) — Анна Багряна

III премія: Шахмати для дибілів — Михайло Бриних

Дипломанти:
Фіолетові діти — Маріанна Маліна
Примха — Люко Дашвар
Кривава осінь у місті Лева — Наталія Шевченко та Олександр Шевченко
Долина Бельведеру — Весела Найденова та Ярослав Яновський
«… Будить хиренну волю» — Ярослав Яріш
Смугастий , мов життя — Ганна Ручай

  • Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»

I премія: Ангел з патефоном — Василь Босович та Олександр Столяров

II премія: Справа про диявола та вбиту наречену — Світлана Тяпіна

III премія: Виступ — Кирило Устюжанін

III премія: Немодні небеса — Марина Чижова

Дипломанти:
Рятуй мене, мамо! — Наталія Флерчук
Харків’яни та гості нашого міста — Андрій Зланіч
Шевченко Катерина ХХІ — Андрій Кокотюха
Так не буває … — Олег Галетка
Біла скеля (сцени з життя Тараса Шевченка) — Юрій Сорока

  • Номінація «П’ЄСИ»

I премія: Судний день. Батурин — Станіслав Стриженюк

II премія: Помилка Марка Фабія — Едуард Богуш

III премія: П.П. (Прагнення притомності) — Богдан Підгірний

Дипломанти:
«В Парижі красне літо … » — Олександр Гаврош
Прикол — Галина Опришко
Божевільна бригада — Віталій Райнюк
«Кайдашева сім’я» — сценізація  за повістю І. Нечуя-Левицького — Микола Босак
Чумацький шлях — Володимир Гайдай

Дипломант «Вибір видавців-2008»: Пів’яблука — Галина Вдовиченко

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2007»

  • Номінація  «РОМАНИ»

I премія: … Майже ніколи не є навпаки — Марія Матіос

II премія: Село не люди — Ірина Чернова

III премія: Бранці мороку — Наталка та Олександр Шевченко

Дипломанти:
Погоня — Юрій Логвин
Вовчук. Мій роман — Тетяна Щербаченко
Еклер із цукровою глазур’ю — Олег Галетка
Долина єдиної Дороги — Тарас Микітчак
Тримай мене, ковзанко — Марія Ткачівська
Клітка — Борислав Леськів, Олександр Ручко
Сьоме небо леді Арс — Леонід Білик
Чомусь Мар і Хуана — Вікторія Чумак
Карпатське золото — Анна Казакова

  • Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ»

I премія: Країні не вистачає космонавтів або «Не спати, дихати!» — Ольга Когут

II премія: Вкрадене нещастя — Євген Чвіров

III премія: Язиката Хвеська — Андрій Кокотюха

Дипломанти:
Че Гевара — Лада Стародубцева
Вій — Ігор Бузько
SKLEP GOTLIBA — Володимир Решетов
Закон Танго — Ольга Боєва
Оленка, Катруся та Милобуль Безсмертний — Валерій Герланець

  • Номінація «П’ЄСИ»

I премія: Допит небіжчика — Ігор Негреску

II премія: Ромео і Жасмин — Олександр Гаврош

III премія: Шевченко під судом — Станіслав Росовецький

Дипломанти:
Козак Мамай і ключі від Раю — Артем Вишневський
Петропалацик — Євген Чвіров
Соло для двох — Віктор Рибачук
Калина та песиголовці — Надія Марчук
Шпигунські пристрасті — Валерій Герланець

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2005»

  • Номінація «РОМАНИ»

І премія: Темна вода — Андрій Кокотюха

ІІ премія: Зоопарк або діти до 16 — Андрій Кокотюха

ІІІ премія: Міф — Роман Костенко

Дипломанти:
Формула — Ігорь Бузько
Puzzle- Олена Шапаренко
Білий слон — Марія Римар
Дабл Ю або Двійник — Володимир Бедзира
На лезі радості — Валентина Михайленко
Ігри — Ярослава Литвин
Помститися імператору — Тимур Литовченко

  • Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І премія: Вечірняя — Ігор Негреску

ІІ премія: Не бийте свого президента — Ігор Козир

ІІІ премія: Бранець — Валентин Тарасов

Дипломанти:
Віють вітри — Богдан Теленько
Стигмати — Любов та Ігорь Липовські
Ціна життя — Олег Білявський
Театр тіней — Володимир Петрище
Рудіший рудого — Василь Мельник

  • Номінація «П’ЄСИ»

І премія: Єврейський годинник — Сергій Кисельов та Андрій Рушковський

ІІ премія: Стежечка Святого Миколая — Лариса Діденко

ІІ премія: Про потяг, валізи, мотлох та дещо більше — Артем Вишневський

Дипломанти:
Реторта — Марина Соколян
Коли повертається дощ — Надія Мірошниченко
Голубий дельтаплан — Інна Волосевич
Педрада — Олександр Пальченко
Імперія обкрадених — Олександр Бойцов

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2004»

  • Номінація «РОМАНИ»

І премія: Амністія для хакера — Олексій Волков

І премія: Гудзик — Ірен Роздобудько

ІІІ премія: Шукачі скарбів — Андрій Кокотюха

Дипломанти:
Третє поле — Василь Кожелянко
Крутая плюс — Марина Мєднікова
Лицар тихого полювання — Віктор Коренчук
Посібник для повії-початківки — Антоніна Рипунова
Сакрал — Ірина Хомин
Ілюзоріум — Олександр Шевченко
Янголи, що підкрадаються — Наталія Шевченко (Очкур)

  • Номінація «КІНОСЦЕНАРІЇ та П’ЄСИ»

І премія: П’єса — Скажена співачка з невідомим — Валентин Тарасов

ІІ премія: П’єса — Пенсійні справи — Володимир Сердюк

ІІІ премія: П’єса — П’ять нещасних днів — Ігор Липовський

Дипломанти:
Кіносценарій — Портрет — Василь Мицько
Кіносценарій — Обідранці — Кирило Остюжанін
Кіносценарій — Найгірший у світі татко — Ігор Козир
П’єса — Vita varia est (Життя мінливе) — Олег Гончаров
П’єса — Посібник з полювання на дідусів — Лариса Денисенко
Кіносценарій — Перелесник — Ганна Пустовойт
Кіносценарій — Баба — Владислав Чабанюк
Кіносценарій — Народжена вогнем — Христина Ярошенко

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2003»

  • Номінація  «РОМАНИ»

І премія: Останній герой — Олександр Вільчинський

ІІ премія: Синдром набутого імунітету — Ярослава Івченко

ІІІ премія: Повзе змія — Андрій Кокотюха

Дипломанти:
Жінка для стіни — Володимир Лис
Учора і завжди — Наталія Очкур
Аутсайдери — Олександр Шевченко
Балада для Кривої Варги — Марина Соколян
Павук — Олег Шмід
Полювання на дрохв — Петро Лущик
Заметіль — Анна Хома

  • Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І премія: Дума про трьох братів — Ярослава Горбач

ІІ премія: Кіт з капустою — Володимир Ткаченко

ІІІ премія: Пролом — Сергій Мирний

Дипломанти:
Світлячки — Надія Кошман
Єгорка — Юрій Голіченко
Будинок з химерами — Наталія Мартиненко
Портрет психа Вереса — Василь Сліпчук
Де ти його знайшов — Євген Чвіров
Окупація — Ігор Козир
Маестро Березовський — Юрій Ляшенко, Юрій Обжелян, Павло Мовчан

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2002»

  • Номінація  «РОМАНИ»

І премія: Розділили Марина Гримич (Егоїст) та Лариса Денисенко (Забавки з плоті і крові)

ІІ премія: не вручалася

ІІІ премія: Кляса — Павло Вольвач

Дипломанти:
Мама, донька, бандюган — Андрій Кокотюха
Терористка — Марина Мєднікова
Теорія тероризму — Ігор Козловський
Провина — Анна Хома
Ініціація — Іван Підгірний
Останній караван — Юрій
Обжелян Суто літературне вбивство — Олександр Вільчинський

  • Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І премія: Останній забій — Олексій Росич

ІІ премія: Відь — Андрій Мушта

ІІІ премія: КЛАС — Григорій Штонь

Дипломанти:
Смерть олігарха — Марина Мєднікова
Комерційне каяття — Андрій Гордєєв
Жетон — Богдан Жолдак
Легенда про Кия — Ольга Кузакова
Солона зірочка, або Чумацький шлях — Володимир Гайдай
Хор — Ольга Самолевська
Пацюкоїд — Євген Чвіров

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2001»

  • Номінація  «РОМАНИ»

І премія: Елементал — Василь Шкляр

ІІ премія: Репетитор — Ганна Хома

ІІІ премія: Охоронець — Сергій Батурин

Дипломанти:
Чорний іній — Валентин Строкань
Маска — Володимир Лис
Варфоломієва ніч — Марина Гримич
Назустріч — Ольга Компанієць
Гра з тінню — Михайло Ткачук
Обличчя — Зоя Ігіна
Зло — Людмила Баграт
Теплий двір — Марія Бушан

  • Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І премія: Візит до Папи — Юлія Боднарук

ІІ премія: De folt — Григорій Штонь

ІІІ премія: Останній квартал — Юрій Обжелян

Дипломанти:
Лихоліття — Ольга Кузакова
Аналіз крові — Володимир Сердюк
Дванадцять копійок — Кирило Устюжанін
Дорога — Олександр Жовна
Дурням щастить лише раз — Оксана Гірняк
Усвідомлена необхідність — Володимир Зав’ялов
Як Колобок визволяв принцесу з лап дракона Ковтай-Не-Жуючи — Володимир Мартинов

Переможці конкурсу «Коронація слова — 2000»

  • Номінація  «РОМАНИ»

І премія: Правила гри — Алла Сєрова

ІІ премія: Пастка для жар-птиці — Ірен Роздобудько

ІІІ премія: Сутінки удвох — Наталя Шахрай

Дипломанти:
Романа — Володимир Лис
Відпочинок для Цезаря — Петро Михайлов
Біг — Микола Панасик
Ти чуєш, Марго? — Марина Гримич
Купуйте бублики — Олена Стяжкіна
Євангеліє від Євгенія — Віктор Абузяров
Таємниця заклятого ставу — Данута Олейнікова

  • Номінація  «КІНОСЦЕНАРІЇ»

І премія: Сто тисяч за кохання — Василь Трубай

ІІ премія: Криза середнього віку — Володимир Зав’ялов

ІІІ премія: Медаліст — Анатолій Карась Чоловік в кредит — Марія Бушан

Дипломанти:
За кривду гір — Василь Портяк
Чорнобильський Робінзон — Мирослав Слабошпицький та Олег Ремпінський
Додекалог, або ж Доба Нулів — Геннадій Краснокутський
Експеримент — Олександр Жовна
Не зникай, Отагамо — Надія Симчич
Скарб — Богдан Жолдак