Коронація слова

Найвідоміша літературна премія країни «Коронація слова» коронує бестселер!

12.06.2013

Шановні колеги!

13 червня запрошуємо вас на XIII Церемонію нагородження переможців літературного конкурсу «Коронації слова». Найкращі автори отримають заслужену відзнаку і таким чином буде відкрита нова сторінка в історії української літератури, кіно, театру та пісні.

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», заснований Тетяною та Юрієм Логушами, – це  унікальний проект, що вже 13 років відкриває літературні таланти в Україні й за її межами та відзначає найкращі твори.

За роки проведення конкурсу були опрацьовані тисячі рукописів. До підтримки проекту долучилися чимало благодійників та меценатів. Генеральним партнером «Коронації слова» залишається «Крафт Фудз Україна». Ця компанія в 1999 році дала можливість українським майстрам слова розпочати нову літературну епоху в незалежній Україні.

Церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у виставковому комплексі Акко Інтернешнл, що у Парку Пушкіна на проспекті Перемоги, 40-Б. Пряма Інтернет-трансляція від компанії «Адамант» надасть можливість побачити подію з будь-якого куточка світу.

Спеціальні відзнаки від Київського Національного Університету імені Т.Г. Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова , Росави, Лесі Мудрак, колективу “Зернятко”,  журналу “Котя”, Анатолія Матвійчука, Міжнародної організації “Жінка ІІІ Тисячоліття”, Професійної Ліги Стронгменів України, Благодійного фонду “Обдаровані діти – майбутнє України”, від Андрія Кокотюхи “Золотий пістоль”, готелю “Брістоль”.

Концертна програма: Народний артист України Анатолій Паламаренко,  ILLARIA (співачка, що несе світло), оркестр “Святограй”, Сусанна Карпенко, дитячий фольклорний ансамбль “Райгородок”, Андрій Середа, гурт “Кому вниз”, Заслужений артист України Тарас Компаніченко, гурт “Хорея козацька”, група “Врода”, Марія Бурмака, Сестри Тельнюк, Анатолій Майвійчук, Алла Попова, дитяча фольк-студія “Правиця”, танцювальні майстер-класи від Arthur Murray Dance Studio, Церемонія спецпогашення марки від “Укрпошта”.

Ведучі: Ольга Сумська і Олексій Богданович.

В залі:  діятимуть фотосесії від Центру креативної фотографії. Світлини надрукує XEROX. В м’якому ретро-куточку Прем’єр Палас – відбуватиметься спілкування з письменниками і представлені презентаційні короновані книжкові новинки. На стенді “Коронації слова” буде можливість придбати книги.

Також працюватиме Миттєва благодійна лотерея, до якої долучилися компанії, художники і короновані.

Смачне частування: морозиво “Лукавиця”, солодощі від “Крафт Фудз Україна”, кава Jacobs, пиво та квас “Оболонь”, вода Coca-Cola.http://koronatsiya.com

партнери та спонсори