Коронація слова

«Коронація слова» запрошує стати спонсором головної Літературної події року

12.04.2016

nagradaМіжнародний благодійний фонд «Мистецька скарбниця» пропонує усім небайдужим до майбутнього літературної спадщини нашої країни стати партнером  16-ї церемонії нагородження Найвищої літературної відзнаки в країні – «Коронація слова».

Цьогоріч святкова урочиста церемонія відбудеться 16 червня 2016 року, о 16:00 в Киівському  академічному театрі оперети. І це знаково, адже саме у цьому році виповнюється ювілей цього видатного українського письменника, публіциста та діяча – 160 років від дня його народження.

Продовжуючи традиції видатних українських письменників, ми не перестаємо відкривати нові молоді таланти, які продовжать плекати українське літературне слово, відроджуючи міць та силу нашої держави.

Нагадаємо, що за роки свого існування конкурс приніс популярність більш ніж 500 новим письменникам у номінаціях: романи, п’єси, кіносценарії та лірика, а загальний наклад книг письменників конкурсу склав кілька мільйонів примірників.  За кіносценаріями лауреатів та дипломантів «Коронації слова» створено понад 20 фільмів (серед яких загальновідомі «Іван Сила», «Поводир», «Гніздо горлиці»), створено понад 30 театральних п’єс, які увійшли в репертуар театрів, та поставлено 2 мюзикли з гастролями по всій Україні та США.

Увага суспільства та ЗМІ до цього конкурсу прикута не лише в Україні, а й далеко за її межами. «Коронація слова» з року в рік знаходить широку підтримку у Президента України, Міністерства культури України, Державного Агентства України з питань кіно, Національного центру Олександра Довженко, Спілки письменників України, Мистецького Арсеналу, Рейтингових медійних груп країни.

Сьогодні ви маєте унікальну можливість приєднатися до цієї головної Літературної події року та стати партнером церемонії нагородження «Коронація слова», закарбувавши ім’я своєї компанії в історію відродження українського слова та молодих талантів України.

Тільки разом ми зможемо сформувати національну свідомість майбутніх поколінь, яка так необхідна нашій державі сьогодні!

Отримати додаткову інформацію можна за телефонами оргкомітету:
(067) 252 50 20, (097)952 53 45

партнери та спонсори