Форум видавців — 2018

09.11.2018

….Знайомимо Вас сьогодні із новими скарбами Коронації!!

1. Ніка Нікалєо «Квітникарка»

Ніка Нікалео — українська письменниця і журналістка, громадська діячка та натхненниця Львівського жіночого літературного клубу. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2010» за роман «Dolce Vita», лауреат «Коронації слова-2013» у номінації «Вибір видавця» за роман «Любові полум’я». Дипломант «Корнейчуківської премії-2014» за дитяче фентезі «Небесний острів», володарка премії «ТОП-50 успішних жінок Львівщини» (2017). Уклала серію книжок про Львів: «Львів. Кава. Любов», «Львів. Пані. Панянки» та ін.
Ніка Нікалео постійно відстежує новини та відкриття у галузі фізики і нейролінгвістики, письменницю цікавить все нове та невідоме, пізнання світу завжди у пріоритеті серед усіх інших знань. Шукає інформацію про таємниці та легенди минулих цивілізацій на Землі. Захоплюється також українською етнографією та фольклористикою. Особливе місце у серці Ніки Нікалео займає класична музика та рояль

 

 

 

 

 

 

 

2. Анастасія Нікуліна та інші «Все буде добре»

Анастасія Нікуліна – письменниця, учасниця Львівського жіночого літературного клубу, переможець конкурсу “Коронація слова”. Автор збірок “Теплі історії про кохання”, “Щастя у Віконці”, “Львів. Смаколики. Різдво”, “Львів. Вишні. Дощі”. Веде блог короткої прози @rainbow.inthesky у Instagram. Авторка  книг «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві) та збірок «Львів. Смаколики. Різдво», «Львів. Вишні. Дощі», «Львів. Пані. Панянки», «Теплі історії про кохання», «Щастя у Віконці». Дебютний гостросоціальний роман-буря авторки «Сіль для моря, або Білий Кит» здобув міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара 2018 року у номінації «Проза» та відзнаку «Найкраща книга для підлітків» за підсумками року премії «Глиняний кіт – 2018».

Олег Бакулін – львівський письменник, відеорежисер, громадський активіст, адміністратор клубу настільних ігор. Співавтор збірки короткої прози «Їде маршрутка». «Все буде добре» – дебютний гостросоціальний роман автора

 

 

 

 

 

 

 

3. Надія Гуменюк » Квіти на снігу» і «Дожити до весни»

Надія Гуменюк — українська поетеса, прозаїк та публіцист. У її творчому доробку — майже чотири десятки книжок, відзначених низкою престижних премій: імені Лесі Українки, імені Олександра Олеся, «Благовіст», «Звук павутинки», імені родини Косачів, імені Агатангела Кримського, «Глиняний кіт» та інших. Переможець багатьох конкурсів та рейтингів. Володар Гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (роман «Вересові меди»). Її роман «Квіти на снігу» (попередня назва «Янгол у сірому») став дипломантом конкурсу «Коронація слова — 2011».
Дружина відомого волинського письменника Володимира Лиса.
Євген Баран, літературний критик: «Легка й доступна поетична мова Надії Гуменюк. Немає насильства літературної штучності у слові й образі. Таке природне взаємопереплетіння: життєвого досвіду, таланту й літературної традиції».

 

 

 

 

 

 

4. Люко Дашвар з якої почалася Відзнака Золотий письменник України . » Ініціація»

Найочікуваніша новинка Люко Дашвар

  • Від майстрині гостросюжетної прози
  • Кожен її роман стає бестселером

Понад 500 тисяч примірників творів Люко Дашвар уже знайшли свого читача. Вона пише так гостро й пронизливо, психологічно і чуйно, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця
Прототипи літературних героїв та сюжетів Люко Дашвар, здебільшого, почуті або побачені письменницею у реальному житті.
Лауреат літературної премії Коронація слова: у 2007 році роман «Село не люди» здобув ІІ премію та премію «Дебюту року» від книжкового порталу «Друг Читача»,  роман «Рай.Центр» отримав диплом «Вибір видавців», у 2008 за «Молоко з кров’ю» стала дипломантом конкурсу і наразі 1+1 готує екранізацію цього твору.


 

 

 

 

5. Дара Корній , Міла Іванцова, Наталка Доляк  «Поруч з тобою»

Проникливі оповідання від популярних українських письменниць.
Коли під однією обкладинкою збираються твори трьох авторок, кожна з яких має свій творчий доробок і власний письменницький почерк, — збірка просто не може бути нецікавою.


 

6. Володимир Лис  «Стара холера»

Відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Його називають справжнім народним письменником і феноменом сучасності. Він є володарем численних престижних літературних премій, серед яких титул «Золотий письменник України», володарем Гран-прі «Коронації слова» і «Гранд-Коронації», автором уже легендарного «Століття Якова» — «Найкращого роману десятиріччя», що ліг в основу однієї з найбільш успішних екранізацій останніх років
Екзотична поліська елегія – наче символічна історія цілої країни, своєрідна книга народної пам’яті, яку не викорінити жодним репресіям чи голодомора.

 

 

 

 

 

 

7. Макс Кідрук «Де нема Бога»

Книга «Де немає Бога» описує ситуацію, коли група людей вижила після авіакатастрофи в одному з найнедоступніших місць планети. Цей роман – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль. У місці, де немає Бога

 

 

 

 

8. Тетяна Пахомова «Карпатське танго»

Письменниця та вчителка географії у спецшколі №3 у місті Радехів Львівської області.Вже не один десяток років вона працює на освітянській ниві, вкладаючи в учнів знання не тільки з географії, а ще й з економіки і образотворчого мистецтва. дебютувала влітку 2016 року своїм романом «Я, ти і наш мальований і немальований Бог» та отримала першу премію літературного конкурсу «Коронація слова». Наступна книжка авторки, романтична львівська історія «Таємниця галицького Версалю», здобула схвальні відгуки критиків і любов читачів.



 

 

 

 

9. Віктор Вальд » Останній бій Урус-шайтана»

Майстер історичного роману в найкращих традиціях Вальтера Скотта й Умберто Еко. У своїх творах автор максимально точно та реалістично передає атмосферу жорстокого Середньовіччя з його дикими нравами й побутом. Чесність, яка іноді шокує, стала візитівкою письменника. І саме за це його так люблять читачі.
Захопливий історико-пригодницький роман від переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2017». Три дипломи конкурсу, медаль «Золотий пістоль» та особлива відзнака від мусульманської спільноти України.

 

 

 

 

 

 

10. Марія Ткачівська » Голос перепілки»

Поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова».
Надзвичайна історія з непередбачуваним сюжетом. Авторка переконана, що у житті надважливі любов та прощення.
У творчому доробку пані Марії – тексти різних жанрів та стилів. Спершу були поезії, згодом – проза. Серед найвідоміших книг: феєрія «День відбілює ніч», новели та оповідки «Подарунок від динозавра», роман «Я і мій Дон Жуан», художні замальовки та есе німецькою мовою «DieUkraine von A bis Z (witzig, würzig, interessant)» — «Україна від А до Я (весело, цікаво і з перчиком)», дитячий роман «Обережно, діти!».
Книга «Die Ukraine von A bis Z» викликала значний інтерес у зарубіжного читача завдяки доброму гумору авторки і легкому змалюванні повсякденних реалій життя українців. Тираж швидко розійшовся і на часі перевидання.
Сама ж письменниця найбільше любить писати дитячі тексти. Свої книги пані Марія лагідно називає «дітьми», які потребують особливої любові.

 

 

 

 

 

11. Любов Відута «Ловці думок»

Українська фантастика для школярів
Львівська письменниця, яка отримала спец-відзнаку на «Коронація слова» у номінації «фентезі». До цього писала дитячу літературу, а на написання роману її надихнув сон, який наснився три рази.

 

 

 

 

 

 

 

 

12.Ірина Власенко » Чужі скарби»

Четверта велика книга авторки, але вона вийшла друком першою.
Вдалося опублікувати роман «Чужі скарби» і то завдяки тому, що він отримав спеціальну відзнаку від інституту Б. Грінченка на «Коронації слова 2017». за розкриття суспільної теми.
Спочатку роман називався «Повернення можливо», потім — «Вороття», і головна думка його полягала в тому, що ми завжди повертаємося туди, звідки прийшли. Де б не мандрували, з ким би не стикалися, як би не змінювалися протягом життя, ми завжди повертаємося в те небуття, з якого появилися на світ. Ми повертаємося до самих себе.

 

 

 

 

 

 

 

13. Наталія  Матолінець «Гессі»

Львівська авторка надіслала на «Коронацію слова» чотири романи – всі на той час завершені твори і здобула другу премію в номінації «Роман».
Роман «Гессі» – це міське фентезі, події якого розгортаються в альтернативній Європі початку ХХ віку, каже авторка.
Наталія Матолінець – авторка двох поетичних збірок

 

 

 

 

 


14. Дара Корній  «Сузір’я  дів»

Захоплюється дохристиянською міфологією, праукраїнськими віруваннями, етнографією, казками, народною музикою, книгами.
Перший роман письменниці в жанрі фентезі — «Гонихмарник» — було видано у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» у 2010 році. Книга принесла авторці третю премію на «Коронації слова» 2010 року в номінації «роман».Уже після публікації першого роману Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефані Майєр»
“Сузір’я Дів» — то плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією.

 

 

 

 

 

 

 


15. Збірка інклюзивних оповідань » Terra Інклюзія-2018″ від ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР «12»: директор видавництва, засновниця проекту та спецвідзнаки «Терра інклюзія», — Олена Осмоловська

Збірка «Terra інклюзія 2108» – унікальний інструмент суспільної комунікації, вакцина порозуміння та сприйняття.
До збірки увійшли вісім оповідань переможців та фіналістів конкурсу «Коронація слова» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія».
Оповідання цієї збірки – абсолютно різні за літературним відтворенням, але вони об’єднані любов’ю, спрагою до життя, силою людського характеру та волі. Життєві обставини у всіх літературних героїв різні, але всі вони прагнуть жити гідним повноцінним життям. Сила людини попри обставини та можливості, незалежно від віку та статі. Серед оповідань збірки читачи різного віку та літературних уподобань знайдуть собі «свій» твір.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.Олена і Тимур Литовченки
Книга Жахіття. 1932—1938
Книга Пожежі. 1914—1922
Книга Невиправданих Надій. 1923—1931
Книга Спустошення. 1939—1945
Правдива історія України від утворення Першої Української Республіки – до кінця ІІ світової війни. Діалоги, що дають зрозуміти тогочасний дух. Факти, що стали вирішальними в утворенні сучасної євпропейської країни. Історія про мир, надію та війни.

 

 

 

 

 


17. Олег Андрішко «План Тація»
 – підручник зі словесної еквілібристики

Спеціальна відзнака «Вибір видавця» у номінації «Романи» «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» (2017)
ЛАУРЕАТ Міжнародної українсько-німецької премії імені Олеся Гончара (2016)
Вчитель української мови та літератури
“Пісня цапів” — перший український крутійський роман
Пише і лірику, і прозу

  

18. Артур  Закордонець » Багряний сокіл» — роман-фентезі

Це остання книга трилогії про Грана – відуна, коваля і воїна

Ч.1. Відунський сокіл. Ч.2. Таємниці багряних велетнів

Один з переможців у номінації “фентезі” на конкурсі “Коронація слова – 2015”.

Член літературної спілки “Огневежа”.

 

19. Ольга Кийко «Світанковим серпанком по писанках» — іронічний детектив

ДИПЛОМАНТ «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» (2018)

20. Андрій Процайло»Наглядачі за думками» ,  «Потім — то коли?»

Андрій Процайло – нове ім’я на теренах Волині, хоча вже доволі відомий український письменник, його роман «Привид безрукого ката» отримав друге місце в літературному конкурсі  «Коронація слова 2014».

  

21. Петро  Лущик  «Орел проти кентавра» — науково-фант. роман

Багаторазовий лауреат «КОРОНАЦІЯ СЛОВА»
Лауреат конкурсу Коронація слова 2004 у номінації «Романи».
Спеціальна відзнака «Вибір міського голови Львова» у конкурсі Коронація слова 2014 у номінації «Романи».
Роман «Хата на околиці села» здобув ІІІ премію конкурсу Коронація слова 2015.
Роман «Поміж двох орлів» отримав диплом конкурсу Коронація слова 2017.
По завершенні навчання беззмінно працює вчителем фізики та інформатики. Сферою інтересів є історія України, наукова фантастика та альтернативна історія.

22. Надія Богодар  » Відображення» СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА

«Міжнародне визнання» ГРЕЦІЯ! у номінації «Романи»
«КОРОНАЦІЯ СЛОВА» (2018)

 

23. Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна «Убити Антиципатора»

Ольга Рєпіна відома не лише як письменник, журналіст та практикуючий психолог. На теренах України високо цінують її талант літературного та арт-критика.
Люблю романи за те, що в них можна себе не обмежувати об’ємом написаного. З дитячими книгами складніше – фільтруєш кожне слово, намагаєшся балансувати між дидактикою та веселим розказчиком. Рецензії писати не дуже люблю, тому що там не видно мене як людину, а видно тільки мій професійний та особистісний бік.
Еліна Заржицька . Жанри — казки, пригодницькі та історичні повісті для дітей молодшого, шкільного молодшого та шкільного середнього віку.

 

24. Кіра Малко «Нижче»

Рукопис роману відзначено ІІІ-ю премією «Коронація слова»-2017.
Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Закінчивши університет, вона змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету. Той досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче», який став її успішним літературним дебютом і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Окрім нього, Кіра Малко має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: The Devochki, The Establishment, ElectricLiterature.

 

25. Олексій Волков «Шпиталь » – авантюрно-медичний роман український лікар і письменник.

Майстер детективного жанру та поет-пісняр.
Переможець літературних конкурсів «Золотий Бабай» (2002) та «Коронація слова» (2005), номінант конкурсу «Ґранд-Коронація» (2010), спеціальна відзнака «Ґранд-Коронація» за роман «Вовчий місяць» (2015).
За вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману у 2013 році отримав премію «Золотий пістоль»
Олексій Волков — завзятий мисливець і рибалка. Після публікації перших своїх книг, свідомо перестав читати художню літературу. Телеканал «1+1» придбав права на екранізацію роману «Лікарня на відлюдді»
Олексію Волкову вдалося майстерно поєднати в новому романі драматизм людських стосунків, заплутаний
сюжет, щирий добрий гумор та злу іронію.

  

26. Лора Підгірна «Омбре» Український детектив

Письменниця, громадська діячка, випускниця історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Працює у жанрі українського історичного вестерну. Її успішним дебютом стали два перші романи із серії «Пригоди Марка Шведа» — «Червона Офелія» та «Печатка святої Маргарити». Представлений історично-авантюрний роман є лауреатом міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова-2017» у номінації — «Романи» і ще одним освідченням авторки у любові до історії рідного Поділля.

 

27. Наталка  Ліщинська

Дипломант «Коронації слова» у 2011 р. в номінації «Дитячий роман». Дебютувала у «великій прозі» антиутопією «Нова людина» – у жанрі досить рідкісному для української сучасної літератури. Ця книга здобула високу оцінку прихильників «жорсткої фантастики», які з нетерпінням чекали наступної книги авторки. І вона змогла здивувати всіх знову, звернувшись у романі «Не люди, люди, нелюди» до фентезі, хоча й геть нетипового.

 

28. Наталія Дев’ятко

Скарб Поліської княжни // Нова проза. – 2018. – Т.25.
український прозаїк, перекладач, журналіст, науковець, літературний критик.
Жанри — психологічна проза, наукова фантастика, фентезі, пригодницькі казки для дітей та юнацтва.
У 2017-му році твори авторки увійшли до оновленої шкільної програми з вивчення української літератури: «Легенда про юну Весну» — 7 клас, «Скарби Примарних островів» — 9 клас, «Злато Сонця, синь Води» — 10 клас.

 

 

 

 

 

29. Лана Ра » Як розвеселити самотність»

Ця казка переможець конкурсу «Коронація слова» в номінації «Кіносценарії для дітей» (2016 р.). У 2017 році студія «Новаторфільм» за підтримки Держкіно України створила анімаційний фільм «Як розвеселити Самотність». Режисер — Степан Коваль.

 

30. Володимир Ворона «Відступник»

Його рукопис «Відступник» посів перше місце у номінації «Романи». Розповідає про дохристиянську Русь.
За фахом Володимир Ворона – інженер-будівельник, зараз на пенсії, невдовзі йому виповниться 62 роки. Працював рекламістом, у Москві була рекламна агенція. Потім у 1996-му році повернувся в Україну і з того часу тут живе. Займався деревообробкою, мав підприємство столярне, потім був директором іншого підприємства, потім пішов інженером на газопереробному заводі. Сім років там попрацював, пішов на пенсію.
Що сучасний читач може взяти з цієї книжки? Що треба знати свою історію, пам’ятати своє коріння і любити рідну землю. Повертатися до неї завжди. Єдине, що ти можеш сказати – люди, повертайтесь із чужини додому. І знаходьте себе».
«Відступник» — це, власне, перша книга з трилогії «Хоробор», задумана автором. Це роман-подорож у минуле, або легенда Сіверського краю, захоплюючий історічний роман — не відпускає з першого рядка. Автор присвячує його всьому коропському родові, всім коропцям — уже померлим, живим та ще ненародженим. Наприкінці є словник давньоруських та маловідомих слів і термінів.

  

31. Мультимедійний проект «Авансцена. Євродрама»

Особливість цієї книги – широкий спектр інформації про новітню драму: біографічні дані про авторів та анотації п’єс, різних за жанрами і стилями, для дорослих і дітей, а також про драматургічний процес у цілому (книги, електронні бібліотеки, проекти тощо).
Нова «Авансцена» знайомить не лише з українськими драматургами – від живих класиків до дебютантів, а й з іноземними в українських перекладах, а також композиторами та творцями мюзиклів — понад 80 авторів. Додатково збірник анонсує низку видавничих та Інтернет-проектів новітньої драматургії.
Упорядники:
співробітники НЦТМ імені Леся Курбаса – Неда Неждана, Ярослав Верещак, Олег Миколайчук, Юлія Скибицька. Видавництво «Світ знань»,
Упорядники «Авансцени» висловлюють подяку за підтримку Авторській Раді ДОУААСП.
Видання здійснюється у партнерстві з літературним конкурсом «Коронація слова».

 

партнери та спонсори