Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Июл 8, 2019 in Вибране |

ЗНАЙОМИМО З НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

ЗНАЙОМИМО З НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» нещодавно презентував нові прізвища переможців на Церемонії  нагородження – 2019.
Талановиті люди продовжують творити нову сучасну літературу, й цього разу ми Вас познайомимо з декількома  переможцями перших премій.

Отже,  першу премію в номінації «Романи» цього року здобув прикарпатець Василь Добрянський (читачам відомий під псевдонімом Борис Крамер) за твір «Зламані сходи». На «Коронації слова – 2018» Василь Добрянський також отримав спеціальні відзнаки. Перша була від Асоціації розвитку суддівського самоврядування України присуджена роману «Пастка на полоза». Та інший роман письменника, «Пернач полковника Вухналя», отримав спеціальну нагороду за гострий детективний роман від Українського радіо «Культура». Основний рід діяльності пана Василя – журналістика та письменництво.  Цьогорічний переможець поділився з Конкурсом своєю улюбленою цитатою: «Той, хто йде за кимось, ніколи не прийде першим» (Леонардо Да Вінчі). Як бачимо, правильні цілі дали змогу прийти першим!

Першу премію в номінації «Драматургія»  здобув чернігівець Юрій Васюк з п’єсою «Собака». На Конкурсі драматург вже не впреше, в номінації «Дитячі кіносценарії» здобув звання Лауреата І премії на «Коронації слова – 2014» за роботу «Комарик». Має вже багато реалізованих постановок за творами.

У номінації «Кіносценарії»  першу премію здобула Алла Мелентьєва з Києва за роботу «Кияни». Письменниця, літературний критик, незалежна дослідниця. Пані Алла має досвід викладання англійської мови та працювала інформаційним аналітиком. Якщо Вам імпонує її творчість рекомендуємо почитати твори видані дещо раніше: роман «Дівчата Достоєвського» (2005) та роман «Сім’я Рін» (2016).

У номінації «Пісенна лірика» першу премію здобув киянин Ігор Жук за твір «Молитва безвісти зниклого».  Поет-науковець – кандидат фізико-математичних наук, вивчає астрофізику.  Переможець до того ж працює як  художник-дизайнер. Має успіхи в написанні кіносценаріїв, член Національної спілки кінематографістів України. За сценаріями знято близько тридцяти навчальних, науково-популярних і документальних фільмів на кіностудії НКУ «Київнаукфільм»; автор пісень до 8 історико-документальних і художніх фільмів; автор сценаріїв науково-популярних циклів передач Українського радіо; автор п’єси для дітей «Зло, добро і мікросхема».

Нагадуємо, що наступного року в Україні буде проведено ювілейний 20-ий Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», тож запрошуємо черпати натхнення, творити, надсилати свої твори та перемагати!

Цікаві факти про життя письменників-переможців у такому форматі на Вас чекатимуть у науково-дослідному виданні «Коронація Слова» на відзначення 20-річчя міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»».

Повний перелік переможців та лауреатів читайте на сайті http://koronatsiya.com/peremozhtsi-konkursu-koronatsiia-slova-2019/

Зміст цієї статті не є офіційною позицією Українського культурного фонду.