Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

КІНОСЦЕНАРІЇ

Увага! Сценарії у вигляді романів до розгляду не приймаються!!!

Вимоги до оформлення творів

Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:

 • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався,
 • назву твору,
 • кількість сторінок.
 • номінацію (КІНОСЦЕНАРІЇ)
 • чітке визначення жанру (Ваш рукопис оцінюватиметься у відповідності до визначеного Вами жанру)

Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Вкладіть твір (до твору має бути доданий логлайн і синопсис Вашого кіносценарію) з титульним аркушем у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).

Додайте електронний варіант рукопису (CD-або DVD-диск з одним файлом рукопису у форматі «.doс»)

Додайте конфіденційний авторський конверт, (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

В заяві вільної форми, напишіть наступну неохідну інформацію:

 • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
 • домашню адресу,
 • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
 • електронну адресу (якщо є),
 • назву номінації,
 • назву твору,
 • жанр (обов’язковий розподіл на жанри у номінації «Романи»),
 • псевдонім, який ви вибрали для участі у Конкурсі (обовязковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).

Папку з твором, CD-або DVD-диском і конфіденційним авторським конвертом із заявою вкладіть у великий поштовий конверт і надішліть поштою (УКРПОШТА) з “повідомленням про вручення поштового повідомлення” (щоб ви змогли пересвідчитися про успішну доставку).

УВАГА: Якщо ви надсилаєте декілька творів (до однієї або кількох номінацій), кожен твір надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з CD-або DVD-диском та конфіденційним авторським конвертом).

 • Логлайн – 25 – 30 слів, що лаконічно і максимально змістовно відповідають на питання «Про що сценарій?». Ці кілька слів мають зацікавити, заінтригувати, приголомшити. Логлайн коротко викладає сюжет зі збереженням інтриги та натякає, що «далі буде цікавіше»!
 • Синопсис – коротке (не більше 1 – 1,5 стор.) викладення історії. В ньому автор стисло і максимально цікаво переповідає сюжет, суть історії, її головну інтригу, окреслює головних діючих осіб, їхню взаємодію. Синопсис «розшифровує» логлайн, розширює і пояснює його зміст.

Приклад логлайну та синопсису АДВОКАТ ІЗ ЛИЧАКІВСЬКОЇ Андрій Кокотюха

Андрій КОКОТЮХА

АДВОКАТ ІЗ ЛИЧАКІВСЬКОЇ 

(за мотивами однойменного роману)

Жанр: детектив, ретро, історичний

Формат: повний метр (100 – 110 хв.)

Час та місце дії: Львів, початок ХХ століття

Логлайн

Київський адвокат емігрує до Львова, тікаючи від переслідувань російської поліції, в перший же день у новому місті та новій державі затриманий польською поліцією біля трупа друга, до якого їхав, і вимушений почати своє розслідування на чужій території.

Синопсис

1908 рік. Тридцятирічний київський адвокат Клим Кошовий змушений емігрувати за кордон, з Російської імперії – до Австро-Угорської. Його катували в тюрмі, і тепер у Клима нервовий тик, постійно сіпається віко. Визволили його дивом, на виїзд дали двадцять чотири години.

У Львові Кошовий має давнього приятеля, старшого товариша, так само емігранта і так само юриста – Євгена Сойку. Він живе в будинку на Личаківській вулиці, в центрі міста. По дорозі Кошового обкрадають львівські батяри. А коли він із порожнім гаманцем приходить до Сойки, в помешканні бачить його труп.

Кошового затримують. У камері він знайомиться з дантистом Йозефом Шацьким, який знає про все, що відбувається у Львові. На допиті в слідчого – з Магдою Богданович, молодою вдовою колишнього начальника кримінальної поліції, вродливою шляхетною дамою. Магда має незрозумілий вплив на поліцейських, і вона приймає докази Кошового: Сойка не наклав на себе руки, як думає слідчий, а його вбили.

Шацький розкриває Кошовому причину особливих стосунків Магди і поліції. Її покійний чоловік збирав відомості не лише про колег, а й про всіх поважних людей Львова. Свій архів він не оприлюднював, використовував для стримування та більшої ефективності своєї роботи. Тепер цей архів оберігає Магда. Вона користується чоловіковим впливом, тому може собі дозволити заходити в будь-які кабінети й вирішувати будь-які справи.

Кошовий поселяється в квартирі вбитого Сойки. Він має намір шукати роботу, тепер треба починати все з нуля, без допомоги та підтримки.

На похоронах Сойки пані Магда знайомить Кошового з кількома впливовими містянами. Серед них – Адам Вишневський, у якого Магда закохана і не приховує цього. Нові знайомі відкривають Кошовому очі на нечистоплотність покійного Сойки. Він мав славу продажного адвоката, захищав інтереси людей та спільнот сумнівної репутації. Тому Магда особисто зацікавлена, аби вбивцю знайшли. Вона переконана: це було зведення рахунків нечистих на руку людей між собою. У цьому напрямі слідство й ведеться, вона контролює особисто, має таку змогу.

Незабаром Кошовий вирішує знайти батяра, котрий його обікрав. Йому вдається вистежити й після шаленої погоні спіймати злодія. В його кишені виявився годинник, зниклий із кімнати вбитого Сойки. Комісар кримінальної поліції Марек Віхура вважає злодія Зенека вбивцею або спільником убивці, а Кошового саджає під домашній арешт за втручання не в свої справи.

Вночі Шацький потай приводить до Кошового злодія Єжи Тиму, праву руку одного з королів львівських злодіїв Густава Сілезького. Таємна зустріч потрібна кримінальникам, аби переконати Кошового: батяр Зенек – не вбивця, а лише дрібний злодюжка. Разом із своїм товаришем вони вирішили обікрасти пана адвоката, наткнулися на труп у квартирі і втекли зі здобиччю. Підтвердити це готовий сам товариш Зенека, він чекає в потаємному місці. Але коли Кошовий із компанією приходять туди – знаходять труп злодія.

Кошовий має докази: в день убивства Сойка отримав під розписку значну суму грошей. Їх викрали злодії. Але гроші належали терористам, тому терористи вистежили злодіїв, забрали своє і звели рахунки. Комісар Віхура разом із жандармами починає операцію і за допомогою Кошового затримує терористів. Проте той, кого вважали вбивцею, гине в перестрілці під час операції.

Віхура закриває справу. Але Кошовий ділиться з Шацьким підозрою: насправді цей терорист – не вбивця. Починаючи все з початку, Кошовий вираховує справжнього вбивцю: Адама Вишневського. Коли Кошовий і Шацький заманюють Вишневського в пастку, він зізнається – убив. Це помста: Сойка виправдав ґвалтівників, котрі збезчестили його молодшу сестру. Ті особи були пов’язані з терористами, інтереси яких захищав Сойка.

Кошовий домовляється з Вишневським: той розриває заручини з Магдою і їде зі Львова. Адже Магда не зможе пробачити вбивства і жити з убивцею, навіть якщо тому є виправдання.

Магда сумує з приводу раптової втрати нареченого. Кошовий, якого вважають героєм після ліквідації терористичного кубла, отримує вид на проживання й починає вчити право, щоб мати змогу відкрити адвокатську практику. Шацький лишається його єдиним другом та хранителем усіх таємниць.

 

КІНЦЕВА ДАТА ПРИЙОМУ РУКОПИСІВ за поштовим штемпелем
1 ГРУДНЯ 2017 РОКУ!!!

Бажаємо творити з гарним настроєм та перемагати !!!