Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Молода КороНація

Засновники «Коронації слова» Тетяна та Юрій Логуші, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський університет імені Бориса Грінченка, під патронатом Міністерства освіти та науки, за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Правила та Регламент конкурсу

ДО 1 ГРУДНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ!*
(якщо рукопис був надісланий після 1 грудня поточного року, він автоматично буде включений до конкурсних творів наступного року)

Твори на Конкурс можна подавати двома способами:
— або надсилати рукопис УКРПОШТОЮ
— або листом на е-мейл адресу номінації

1. На конкурс «Молода КороНація» (далі — Конкурс) приймаємо рукописи творів, написані українською мовою (далі — твори) у трьох групових форматах:
1. Дорослі для дітей. 2. Діти для дітей. 3.  Діти для дорослих.

1. Дорослі для дітей. Твори для дітей трьох вікових груп:
1) для дошкільнят (до 6 років)
2) для молодших школярів (6–11 років)
3) для середнього та старшого шкільного віку (від 12 років)
Номінації (в дужках біля номінацій зазначені рекомендовані вікові групи див.вище):
Казка (1, 2) вікова група
Анімація (1, 2)
Пісенна лірика (1, 2)
Повість (1, 2, 3)
Оповідання (1, 2, 3)
Збірка оповідань (1, 2, 3)
Збірка віршів (1, 2, 3)
Поема (1, 2, 3)
Анімаційний серіал з принаймні 5 серій повного тексту (1, 2, 3)
Кіносценарій (1, 2, 3)
П’єса для театру (1, 2, 3)
Роман (3)
2. Діти для дітей (від 7 років до 21)
Діти для дітей. Проза. (Казки, оповідання, новели, повісті)
Діти для дітей. Вірші, віршовані твори, пісенна лірика.
Діти для дітей. Дитячі анімаційні твори.
Діти для дітей. Кіносценарії.
Діти для дітей. П’єси.
3. Діти для дорослих (вік дітей від 7 років до 21)
Твори мають сприяти взаєморозумінню поколінь, уникненню конфліктів між дітьми й дорослими. Діти порушують теми про проблеми, які самостійно не можуть вирішити, а допомогу дорослих щодо них отримують не завжди.

Діти для дорослих. Проза (казки, оповідання, новели, повісті, романи).
Діти для дорослих. Вірші, віршовані твори, пісенна лірика.
Діти для дорослих. Анімаційні твори.
Діти для дорослих. Кіносценарії.
Діти для дорослих. П’єси.

 Спецвідзнаки від:

 • Письменниці Лариси Ніцой та народного депутата України Анатолія Євлахова «Вибір дітей».Члени журі – діти.
 • Асоціації розвитку суддівського самоврядування України «ПРАВОСУДДЯ».
 • Анімаційної студії «Новаторфільм» за «Кращий сценарій до анімаційного серіалу «Моя країна Україна». (У сценарії повинна бути цікава історія про будь-який куточок нашої країни, але викладений у захопливій казково-пригодницькій формі. Хронометраж — 7 хвилин.
 • КОНКУРС МАЛОЇ ПРОЗИ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ …»

2. На Конкурс повинні подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.

3. Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.

З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори, на жаль, не рецензуються і не повертаються (залишайте в себе копію), листування з авторами не здійснюється.

4. Конкурс пропонуватиме твори видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться про умови.

5. Конкурс не спонсорує подальшу долю твору. За згодою авторів Конкурс може надавати додаткову промо-підтримку (презентації, прес-конференції, промо-тури, автограф-сесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами та позначені логотипом Коронації слова.

6. Автор подає свої твори на Конкурс повторно до отримання Першої премії в тій номінації, на яку подається. Автор має право і надалі подавати твори в тих номінаціях, де не отримав першу премію.

7. Переможці Конкурсу отримують оголошені грошові премії (з яких відраховуються податки). Згідно з законом України про захист персональних даних автори надають необхідні документи.

8. Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. У випадку адаптації, інсценування творів інших авторів необхідний дозвіл автора первинноготексту.

Примітка: Реєстрація (або передача) авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів та здійснюється авторами незалежно від конкурсу.

Допомогу в реєстрації авторських прав Ви можете отримати в юридичного партнера конкурсу — Юридичної фірми «Гелон» тел.: + 38 (044) 5928545

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис УКРПОШТОЮ.

Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:

 • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався,
 • груповий формат ( Дорослі для дітей. Діти для дорослих. Діти для дітей.)
 • назву твору,
 • кількість сторінок,
 • номінацію,
 • чітке визначення жанру.

Рекомендовані поля для рукопису: 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу. Шрифт – Times New Roman. Кегль – 14. Міжрядковий інтервал – 1.
Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)
Якщо Ви подаєте рукопис через пошту (УКРПОШТУ), роздрукуйте твір на аркушах білого паперу формату А4. Не надсилайте сканований рукопис! Він може містити інформацію про автора, яку прибрати з рукопису буде не можливо. Такий рукопис не буде допущений до участі в Конкурсі.

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Після титульного аркушу вкладіть до твору логлайн і синопсис ( у романах і кіносценаріях), а далі сам рукопис. Повний файл покладіть у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).
Додайте електронний варіант рукопису записаний на будь-якому носії з одним файлом рукопису у форматі «.doс». (наприклад, світлячок.doс)

До листа додайте конфіденційний авторський конверт, (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці рукопису) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

У заяві у вільній формі, напишіть наступну інформацію:

 • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
 • вік,
 • домашню адресу,
 • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
 • електронну адресу,
 • назву номінації,
 • назву твору,
 • жанр,
 • псевдонім, який ви вибрали для участі в Конкурсі (обов’язково для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці),
 • спецвідзнака.

Папку з твором, його копією на будь-якому електронному носії, конфіденційним авторський конверт із заявою вкладіть у великий поштовий конверт формату А4 та надішліть УКРПОШТОЮ з «повідомленням про вручення поштового повідомлення» (щоб Ви пересвідчилися про успішну доставку).

УВАГА: Якщо ви надсилаєте декілька творів (крім пісенної лірики та короткої прози) до однієї або кількох номінацій, кожен рукопис надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з копією на будь якому електронному носі та конфіденційним авторським конвертом).

Рукопис роману повинен мати не менше 100 стор. (350 тис. знаків з пробілами)

Логлайн – 25-30 слів, які лаконічно й максимально змістовно відповідають на питання «Про що роман?». Ці кілька слів мають зацікавити, заінтригувати, приголомшити. Логлайн коротко викладає сюжет зі збереженням інтриги та натякає, що «далі буде цікавіше»!

Синопсис – коротке (не більше 1-1,5 стор.) викладення історії. В ньому автор стисло й максимально цікаво переповідає сюжет, суть історії, інтригу, окреслює головних осіб, їхню взаємодію. Синопсис «розшифровує» логлайн, розширює та пояснює його зміст.

Заяву, роздрукований твір, записаний електронний варіант рукопису на будь-якому носії та конфіденційний авторський конверт надсилайте за адресою:

Конкурс «Молода Коронація»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис на електронну адресу конкурсу (е-мейлом).

Оформіть рукопис відповідно до вимог, вказаних вище.

У темі листа вкажіть «Участь у конкурсі»

До листа прикріпіть :

 • електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «.doс», підписаний псевдонімом, вказаним у заяві). Наприклад «світлячок.doс»». Якщо файл завеликий – надсилайте його архівом у форматі Zip;
 • скановану (чи сфотографовану на камеру телефону в гарній якості) надруковану заяву про участь у конкурсі, де ОБОВЯЗКОВО поставте ДАТУ ТА ВЛАСНИЙ ПІДПИС ручкою(синього кольору). Файл у форматі фотографії підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад, світлячок. заява.jpg

Увага! Заяву подавати лише в друкованому вигляді (заява написана від руки не розглядається), щоб запобігти неточностей у реєстрації персональної інформації про автора в разі перемоги.

 • логлайн і синопсис до рукопису у форматі «.doс». Файл назвіть псевдонімом. Наприклад. «світлячок. логлайн.doс» (тільки у номінації «Романи»)

Рукописи  надсилайте електорнним листом на поштову скриньку  moloda.koronatsiya@gmail.com

Якщо Ви надіслали рукопис електронною поштою, дкблювати рукопис укрпоштою не потрібно

КІНЦЕВА ДАТА ПРИЙОМУ РУКОПИСІВ за поштовим штемпелем
1 ГРУДНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ!!!

Якщо рукопис був надісланий після 1 грудня поточного року, він автоматично переходить на наступний конкурсний рік.

Бажаємо творити з гарним настроєм та перемагати!!!