Дорогі друзі!
Кількість присланих на конкурс творів і щирі ваші слова на церемоніях нагородження переконують нас, що варто розмежувати прийом, експертизу та церемонії нагородження творів, написаних для дітей («Дитяча КороНація») та підлітків («Молода КороНація»).
Щиро віримо, що це рішення сприятиме розвитку дитячої літератури та входженню молодого покоління письменників у сучасний літературний процес.
З повагою, Тетяна та Юрій Логуші.

Мультимистецький конкурс рукописів підліткових та юнацьких творів
(аудиторія чи автори віком від 12 до 21 року)

Молода КороНація

Організатори конкурсу: засновники «Коронації слова» Тетяна та Юрій Логуші, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський університет імені Бориса Грінченка, під патронатом Міністерства освіти та науки України, за підтримки: Міністерства молоді та спорту України, Департаменту освіти і науки КМДА.

Правила та Регламент конкурсу

Рукописи приймаютсья до 1 КВІТНЯ (якщо рукопис був надісланий після 1 квітня, він автоматично буде включений до конкурсу наступного року)

Твори на конкурс «Молода КороНація» (далі — Конкурс) можна подавати двома способами:
— надсилати рукопис УКРПОШТОЮ
— надсилати листом на email Конкурсу

І. На Конкурс приймаються рукописи написаних українською мовою творів (далі — твори) у трьох групових форматах: 1. Дорослі для молоді. 2. Молодь для молоді. 3. Молодь для дорослих.

1. Дорослі для молоді. Твори для двох вікових груп:
1) для підлітків (12–15 років)
2) для юнацтва (16–21 рік)
Номінації (обов’язково вказуйте вікову групу !):
Роман
Повість
Оповідання
Збірка оповідань
Збірка віршів
Пісенна лірика
Поема
Анімація
Анімаційний серіал (принаймні 5 серій повного тексту)
Кіносценарій
П’єса для театру

2. Молодь для молоді (для аудиторії 12–21 року)
Молодь для молоді. Проза (оповідання, новела, повість, роман)
Молодь для молоді. Вірш, пісенна лірика
Молодь для молоді. Анімація
Молодь для молоді. Кіносценарій
Молодь для молоді. П’єса

3. Молодь для дорослих (автори віком 12–21 року)
Твори мають сприяти порозумінню поколінь, уникненню конфліктів між молоддю й дорослими, порушенню тем і проблем, які підлітки не можуть здолати самостійно, а допомогу дорослих щодо них отримують не завжди.
Молодь для дорослих. Проза (оповідання, новела, повість, роман)
Молодь для дорослих. Вірш, пісенна лірика
Молодь для дорослих. Анімація
Молодь для дорослих. Кіносценарій
Молодь для дорослих. П’єса

Спецвідзнаки:

 • «Вибір дітей»— письменниці Лариси Ніцой. Члени журі — діти.
 • «Правосуддя»— Асоціації розвитку суддівського самоврядування України
 • «Моя країна Україна»— анімаційної студії «Новаторфільм» за Кращий сценарій до анімаційного серіалу. (У сценарії повинна бути цікава історія про будь-який куточок нашої країни, викладена в захопливій казково-пригодницькій формі. Хронометраж- 7 хвилин).
 • Конкурс малої прози «Як тебе не любити…»— кращий твір про Київ.

ІІ. На Конкурс подаються тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через Інтернет) та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на церемонії нагородження.

ІІІ. Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.

З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори не рецензуються і не повертаються (залишайте в себе копію), листування з авторами не здійснюється.

ІV. Конкурс пропонуватиме твори видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться про умови.

V. Конкурс не спонсорує подальшої долі твору. За згодою авторів Конкурс може надавати додаткову промопідтримку (презентації, пресконференції, промотури, автографсесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами та позначені логотипом «Молода КороНація».

VI.Автор може подавати на Конкурс твори кілька разів до отримання Гран Прі, в тій номінації, на яку подається. Автор має право і надалі подавати твори в інших номінаціях, де ще не отримав перемогу.

VII. Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. У разі адаптації чи інсценування твору іншого автора (авторів) потрібен його (їхній) відповідний дозвіл.

Реєстрація або передача авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів і здійснюється авторами незалежно від Конкурсу.
Допомогу в реєстрації авторських прав ви можете отримати у юридичного партнера конкурсу — Юридичної фірми «Гелон»
тел.: + 38 (044) 5928545

Правила оформлення рукопису

Титульний аркуш містить таку інформацію:

 • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався
 • груповий формат :(Дорослі для молоді. Діти для дорослих. Діти для дітей)
 • чітке визначення вікової групи
 • назву твору
 • обсяг у сторінках
 • номінацію
 • чітке визначення жанру.

Рекомендовані береги для рукопису: 35 мм зліва, 10 мм справа, по 20 мм зверху і знизу. Шрифт Times New Roman, 14 кегль, одинарний міжрядковий інтервал. Пронумеруйте, будь ласка, усі аркуші, починаючи з титульного.

Кожен рукопис супроводжується заявою у вільній формі, де зазначається:

 • справжнє прізвище, ім’я, по батькові (за паспортом чи свідоцтвом про народження)
 • вік
 • домашня адреса
 • контактні телефони (власний і когось із близьких)
 • електронна адреса
 • номінація
 • назва твору
 • жанр
 • вікова група, на яку розрахований твір
 • псевдонім, який ви вибрали для участі в Конкурсі
  (обов’язково для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис УКРПОШТОЮ

Роздрукуйте твір на аркушах білого паперу формату А4. Не надсилайте сканований рукопис, оскільки він може містити інформацію про автора, яку неможливо буде прибрати з рукопису. Такий рукопис не буде допущений до участі в Конкурсі.

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Після титульного аркушу вкладіть до твору логлайн і синопсис (тільки у романах, повістях, кіносценаріях і анімаційних серіалах), а далі сам рукопис. Повний файл покладіть у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).

Додайте електронний варіант рукопису записаний на диску з одним файлом рукопису у форматі «.doс». (наприклад, світлячок.doс)

До листа додайте конфіденційний авторський конверт (цей конверт підпишіть псевдонімом — тим же, що і на титульній сторінці рукопису), у який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

Сформовану папку з твором, його копією на диску, конфіденційним авторським конвертом і заявою вкладіть у великий поштовий конверт формату А4 та надішліть УКРПОШТОЮ з «повідомленням про вручення поштового повідомлення» (щоб ви були впевнені в його успішній доставці).

Рукопис роману повинен мати не менше 100 сторінок (350 тис. знаків з пробілами).

Для романів та кіносценаріїв. Логлайн — 25–30 слів, які лаконічно й максимально змістовно повідомляють, про що твір. Ці кілька слів мають зацікавити, заінтригувати, приголомшити. Логлайн коротко викладає сюжет зі збереженням інтриги та натякає, що «далі буде цікавіше»!

Для романів та кіносценаріїв. Синопсис — коротке (не більше 1–1,5 сторінок) викладення історії. У ньому автор стисло й максимально цікаво переповідає сюжет, суть історії, інтригу, окреслює головних осіб, їхню взаємодію. Синопсис «розшифровує» логлайн, розширює та пояснює його зміст.

УВАГА: Якщо ви надсилаєте кілька творів (крім пісенної лірики та короткої прози) до однієї чи кількох номінацій, кожен рукопис надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з копією на диску та конфіденційним авторським конвертом).

Сформовану папку надсилайте за адресою:

Конкурс «Молода Коронація»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-103
01103

Якщо Ви вирішили надіслати рукопис на електронну адресу конкурсу (email) —moloda.koronatsiya@gmail.com

Оформіть рукопис відповідно до вимог, вказаних вище.

У темі листа вкажіть «Участь у конкурсі “Молода КороНація”»

До листа прикріпіть :

 • електронний варіант рукопису (одним файлом у форматі «.doс», підписаний псевдонімом, вказаним у заяві). Наприклад «світлячок.doс»». Якщо файл завеликий – надсилайте його архівом у форматі zip;
 • заяву про участь у конкурсі у довільній формі, надруковану, де ОБОВЯЗКОВО поставте ДАТУ ТА ВЛАСНИЙ ПІДПИС ручкою (синього кольору). Файл підпишіть псевдонімом, вказаним у заяві. Наприклад «світлячок. заява. doс»

Увага! Заяву подавати лише в друкованому вигляді (заява написана від руки не розглядається), щоб запобігти неточностей у реєстрації персональної інформації про автора в разі перемоги.

 • Тільки в номінаціях «Романи», «Повість», «Кіносценарій», «Анімаційний серіал» —логлайн і синопсис до рукопису у форматі «.doс». Файл назвіть псевдонімом. Наприклад, «світлячок.логлайн.doс»

Рукописи надсилайте електронним листом на поштову скриньку moloda.koronatsiya@gmail.com

Якщо Ви надіслали рукопис електронною поштою, дублювати рукопис Укрпоштою не потрібно!

КІНЦЕВА ДАТА ПРИЙОМУ РУКОПИСІВ за поштовим штемпелем — 1 КВІТНЯ!
Якщо рукопис був надісланий після 1 квітня поточного року, він автоматично переходить на наступний конкурсний рік.

Бажаємо творити з гарним настроєм та перемагати!

партнери та спонсори