Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Июн 22, 2014 in ВІДЕО, НОВИНИ, Новини «Коронації» | Немає коментарів

Церемонія «Коронації слова»

День церемонії нагородження конкурсу «Коронація слова» — це день знайомств. Для членів журі та й для всієї України відкриваються нові імена та нові твори.

Щоправда, деякі твори, незважаючи на їхню літературну досконалість, світ, можливо так ніколи й не побачать. Члени журі із жалем розповіли «Новинам культури», що до новаторських творів не готова публіка, а до гумористичних — політика.

Члени журі підкреслюють, що романи стають дедалі серйознішими і якіснішими, а письменник Андрій Кокотюха говорить, що чоловіча аудиторія не може задовольнити свої літературні потреби, адже українська книга наразі має виключно жіночий характер.

Саме тому письменник вирішив впровадити у рамках конкурсу «Коронація слова» окрему номінацію «Золотий пістоль» за найкращий чоловічий роман. Гроші лауреатові «Золотого пістолю» пан Андрій виділятиме з власної кишені, так би мовити, за старання.

Ще одна галузь літерного конкурсу — пісенна лірика — викликала у композиторів та виконавців чимало дискусій. Зрештою, нагороджували автора найкращого твору, нагадаємо, на конкурс треба було подавати до 10-ти віршів. Отож, брали якістю, а не кількістю.

Вікторія Левченко. Олександр Навроцький. Ігор Ганаков.
«Новини культури».http://koronatsiya.com

Залишити коментар