Pages Menu
Міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей
Categories Menu

Опубліковано on Окт 4, 2017 in «Молода КороНація» |

Засновники «Коронації слова» Тетяна та Юрій Логуші, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський університет ім. Бориса Грінченка, під патронатом Міністерства освіти та науки, за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, запрошують надсилати рукописи на Міжнародний мультимистецький конкурс                                               «Молода КороНАція»-2018

Ми всі відчуваємо особливу соціальну відповідальність перед юними авторами та читачами, перед наступними українськими поколіннями. Конкурс «Коронація слова», як дитя, 18 років ріс і набирався сили, а поруч з ним розвивалася і дитяча номінація, якій стало тісно в рамках конкурсу, вона розправила крила і повстала у новому вигляді як «Молода КороНація». Її грандіозна мета — розширити спектр дитячої літератури та заохотити до письменництва самих дітей. Якщо раніше на конкурс подавали свої роботи тільки дорослі, то тепер також і діти писатимуть для дітей.

«Молода КороНація» — унікальна багатофункціональна творча платформа, котра

 • стимулюватиме дітей до літературної творчості;
 • створить середовище спілкування творчої молоді;
 • надасть можливість юним митцям спілкуватися з досвідченими і відомими письменниками;
 • дозволить запроваджувати паралельні просвітні, гуманітарні проекти;
 • сприятиме новаторству в українській літературі;
 • сприятиме кристалізації гарного літературного смаку у молоді;
 • покращить мовну та літературну грамотність школярів та молоді;
 • допомагатиме вчителям та викладачам формувати нові, актуальні програми для культурних заходів та інших подій;
 • стимулюватиме створення локальних шкільних творчих, письменницьких об’єднань;
 • розширить видавничий процес у галузі дитячої літератури.

Правила та Регламент конкурсу

1.На конкурс «Молода КороНація- 2018» (далі — Конкурс) приймаємо до 1 березня, написані українською мовою рукописи творів (далі — твори) в категоріях:

Дорослі для дітей.                                                                                                                     Твори для дітей у вікових категоріях (для дошкільнят, школярів, підлітків)

 • Дорослі для дітей. Проза (Романи, новели, оповідання, казки).
 • Дорослі для дітей. Віршована поезія, пісенна лірика, колискові, поеми.
 • Дорослі для дітей. Науково-пізнавальна, енциклопедична література на українську тематику.
 • Дорослі для дітей. Анімаційні твори.
 • Дорослі для дітей. Кіносценарії.
 • Дорослі для дітей. П’єс

Діти для дітей (від 7 років до 21)

 • Діти для дітей. Проза. (Казки, оповідання, новели)
 • Діти для дітей. Вірші, віршовані твори, пісенна лірика.
 • Дитячі анімаційні твори.

Спецвідзнаки від:

 • Доцента кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету ім. Гріченка, Видавничого центру «12», письменниці-Олени Осмоловської — за кращі Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія».

 

Анатоліївна, Президента МГО «Жінка ІІІ тисячоліття» та МДФ «Світ талантів»- Лідії Лісімової

 

 • Засновника Всеукраїнської Громадської організації «Дитинство» — Тетяни Сучкової.

 

 • Анімаційна студія «Новаторфільм» за «Кращий сценарій до анімаційного серіалу «Моя країна Україна» (В сценарії повинна бути цікава історія про будь-який куточок нашої країни, але викладений в захопливій казково-пригодницькій формі.Хронометраж – 7 хвилин.

Переможці «Молодої КороНАції» будуть відзначені 14 червня 2018 року.

Їх очікують: грошові премії по1000 грн; перспектива виданих творів, чудові заохочувальні призи від партнерів, розважально-пізнавльна поїздка в Ірпінь від Киїського Палацу дітей та юнацтва (ночівля, харчування, майстер-класи,знайомства та спілкування).

 1. На Конкурс повинні подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.
 2. Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.

З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори, на жаль, не рецензуються і не повертаються (залишайте у себе копію), листування з авторами не здійснюється.

 1. 4. Конкурс пропонуватиме твори видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться про умови.
 2. 5. Конкурс не спонсорує подальшу долю твору. За згодою авторів Конкурс може надавати додаткову промо-підтримку (презентації, прес-конференції, промо-тури, автограф-сесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами.
 3. Автор подає свої твори на Конкурс повторно до отримання Першої премії у тій номінації, на яку подається. Автор має право і надалі подавати твори у тих номінаціях де не отримав першу премію. Для володарів Перших премій проводиться окремий конкурс «Гранд Коронація» кожні 5 років.
 4. 7. Переможці Конкурсу отримують оголошені грошові премії (з яких відраховуються податки). Згідно з законом України про захист персональних даних автори надають необхідні документи.
 5. Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. У випадку адаптації, інсценування творів інших авторів необхідний дозвіл автора первинного тексту.

Примітка: Реєстрація (або передача) авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів та здійснюється авторами незалежно від конкурсу. Довідки з реєстрації авторських прав: Державна служба інтелектуальної власності, тел: (+38044) 498-37-08 (09). Ви також маєте можливість отримати допомогу в реєстрації авторських прав від нашого юридичного партнера — Юридичної фірми «Гелон».

(Увага, передбачаються доповнення та корективи).

Довідки за телефоном: +38 050 261 5740, 063 928 7798, (067) 252 50 20

 

Чекаємо Ваші твори за адресою (УКРПОШТА):
Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030